Wpis z mikrobloga

#photofeeler
witam, mam pytanko
mam kilka zdjęć na photofeelerze, najlbardziej obiecująco wypadło chyba to poniżej, mam jeszcze dwa inne, które w grupie females <=29 pod względem attractive zostały ocenione na 6.4 (42 głosy) i 5.6 (40 głosów). Co do smart i trustworthy to zawsze jest above average, więc o te parametry się jakoś szczególnie nie martwię
i tu się pojawia pytanko: czy ktoś próbował wrzucać zdjęcia o porównywalnych wynikach na sympatię, czy podobne tego typu portale? mam na co liczyć, czy lepiej najpierw ogarnąć lepsze zdjęcia? nie wiem jak te oceny się przekładają na polskie warunki.
edit: może jeszcze dodam, że kiedyś miałem konto na jednym portalu randkowym. zdjęcie, ktore wtedy wrzucilem osiągnęło na photofeelerze zawrotne 4.3 punkta pod względem atrakcyjności (females <=34) i doświadczenie było dosyć mało zadowalające. tzn kilka randek z tego bylo, ale odzew byl rzędu 1odpowiedź/20wysłanych wiadomości, zastanawiam się, czy z takim zdjęciem jak poniższe mogę liczyć chociaż na ratio około 1odpowiedż/5wiadomości
vanand100 - #photofeeler
witam, mam pytanko
mam kilka zdjęć na photofeelerze, najlb...

źródło: comment_2TA3u69vsIU4VqUwMbvPDyV7BW9OIUYM.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vanand100: Otóż nie da się na to odpowiedzieć. Photofeeler nie sprawdza ile masz par, a to jakie jest zdjęcie. Ludzie na photofeeler mogą się przyjrzeć, a na Tinderze zwykle jest to ułamek sekundy jak decyduje tak/nie. Wrzuciłem kilka zdjęć na photofeeler ~ 9.0 attractive, a szału na tinderze nie było. Tinder jest lepszym odnośnikiem jeśli szukasz odpowiedzi na to czy jesteś atrakcyjny niż PF.
  • Odpowiedz
@hasemh: thx za odpowiedź. tak sobie myślę, że być może wyniki na photofeelerze lepiej przekładają się np na Sympatię, tam chyba więcej czasu spędza się na przyglądanie się zdjęciom niż na tinderze. wiem, że photofeeler skupia się głównie na jakości zdjęć, ale usiłuję jakoś oszacować atrakcyjność zdjęć przed założeniem konta na portalu randkowym i photofeeler to chyba jedyne narzędzie które pozwala chociaż zgrubnie cokolwiek oszacować. no i w sumie te
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vanand100: do 29. Ale tak jak mówię, to jest loteria. Wstawiłem jeszcze dwa razy to samo samo zdjęcie. Raz było 9.2, później 8.4 i 8.2. Ciężko oszacować. Najlepiej załóż tindera i sam zobacz jak to się przełoży. Z tym jednym zdjęciem bez opisu po 2 dniach miałem 30 par i 25+
  • Odpowiedz