Wpis z mikrobloga

@Molay: a żeby tylko uświadomić mirków jakie raczysko siedzi na grupce fb, wyjaśnie od czego się zaczęło i jednocześnie ostrzegam. Otóż od prawi 2 lat wyśmiewamy każdy żenujący pomysł i inicjatywę grupki fb, zawsze się kompromitują, zawsze. Tak jak zrobili to wczoraj z łosiami organizując zbiórkę, a ledwie 1,5h później wyszło że łosie to naciągacze socjalni. Więc jeden z adminów pomysłodawca zbiórki xD wpadł na pomysł ze wystalkuje jednego z nas
William2290 - @Molay: a żeby tylko uświadomić mirków jakie raczysko siedzi na grupce ...

źródło: comment_2WXcKNNnLv0y6o34uDYXYTGUhLVQFNmj.jpg

Pobierz
@William2290: Nikt nie groził tylko było jasno napisane że ktoś może je wykorzystać a bezpieczeństwo to podstawa JA NIE MIAŁEM ZAMIARU TEGO WYKORZYSTYWAĆ I TEGO NIE ZROBIE KAŻDY WPISZE MATADOR74 W GOOGLE I JEST JEGO ZDJĘCIE NA PORTALU RANDKOWYM żadna tajemnica ALE to co wy robicie na tej stronie TO SĄ ZWYKŁE POMÓWIENIA i DOPOWIADANIA sobie SŁÓW KTÓRYCH NIE MA. DLATEGO możecie CMOKNĄĆ MNIE W TRĄBĘ pozdrawiam przyda wam się Benc
@William2290 niestety nie jesteś jeszcze pierwszoplanową postacią która nas #!$%@?ła , więc żadnego pozwu się nie obawiaj. Nie ma grubych podstaw jeszcze. Więc bądź grzeczeczny szczekaj maksymalnie jak ci pozwolą i co tolerujemy i wszystko będzie cacy :) Jak zwykle bez pozdrowień Gienek Korytko.
@GK_1916: i co zaczniesz płakać depresyjnie jak twój kolega od witaminek? xD niedojdo, czegokolwiek się nie dotkniesz to ci nie wychodzi xD
co może taka niedojda zrobić, okolice pałacu kultury mają najbardziej nierówne chodniki jakie widziałem w mieście takich rozmiarów, wiec taki gamoń jak ty może się tam jedynie #!$%@?ć i rozwalić ryj xD
nie groź mi, a twojego gównianego linku nawet nie włączyłem więc nie znam numeru