Wpis z mikrobloga

Zanim gówno się rozleje i moja mieścina zostanie oklejona moim wizerunkiem jako pedofila pragnę szanownych państwa zapoznać z konwersacją na tak atrakcyjne tematy jak "grupa premium" czy "nagranie Sławka z nitro-majorem". Rozmawiam z @Goger2019 który jest adminem grupy "Kononowicz & Major OFFICIAL", tam ma pseudonim Mati Jacek Kupiec https://www.facebook.com/profile.php?id=100015360075431

#kononowicz #patostreamy
Pobierz matador74 - Zanim gówno się rozleje i moja mieścina zostanie oklejona moim wizerunkie...
źródło: comment_XXjIve5PKcX0UNjOBIcimPRPCzpLO1IT.jpg
  • 55
@mx-walnienty: ale tam nie ma o co chodzi i jest że,, ktoś'' a nie ja to już sobie sami dopowiadacie o robicie z matador nieświadomo kogo i pewnie coś wiecie o matadorze, przecież zbcZency są też na poziomie onanizowania się jak ty
@Goger2019: Już piszesz bez ładu i składu, galoty obsrane?

Na razie jedyne co można udowodnić pierdząc w stołek to to że próbowałeś kogoś wkręcić w napaść seksualną na dziecko. To, czy Rafał ma depresję przez Wykop oceni sąd. Podpowiem jednak, że Rafał ją miał prawdopodobnie dużo wcześniej, jeszcze zanim nawiązał współpracę z Suchodolskim i Kononem. Dobry Boże, już nie mogę się doczekać tej rozprawy sądowej.

Tobie dupa się nie pali. Ty
@Goger2019: Pogadamy jak się zdecydujesz co ty w zasadzie chcesz powiedzieć. Internetowi debile (np. ja) nie biorą ciebie na poważnie, myślisz, że sąd to zrobi jak powiesz bez żadnych logicznych przesłanek że Rafałek dostał depresji przez Wykop i że jakiś random z neta jest pedofilem?

Ty trochę szanuj nasze państwowe instytucje, bo za to też można beknąć. Koszty postępowania ktoś będzie musiał pokryć. Mama ci na nie da?
@Goger2019: Dziękuję za dobrowolne użyczenie linii obrony dla tych, którzy będą oskarżeni o zniszczenie zdrowia Rafałka. XD Rozumiem w takim razie, że nie masz już woli pozwać nas o dokonanie szkód na nim? XD
@matador74: itam itam sej sony Taigej akat ogunie śmiać mi się chce tego typu że używasz wizerunku w avatarze człowieka którego nie powinieneś mieć i do tego szkalujesz i pomawiasz innych z niego. Znalazłem kontakt to Archera ze zdjęcia który został powiadomiony mailowo o twoich działaniach (obecnie jestem na etapie robienia screenów aby wysłać mu kolejną porcję ) Maila również wysyłam do MON w celu weryfikacji twoich działań z wizerunkiem Archera.