Wpis z mikrobloga

O jak kisnę, @Brzytwa_Ockhama odkrywa że tekst stylizowany na dyskusję gimnazjalistów jest napisany jak dyskusja gimnazjalistów XD

Zapytałbym czy teiści to zawsze były takie dzbany pod względem argumentacji i czytania ze zrozumieniem, ale w przypadku Brztywy już od czasów pieca z Rievaulx wiadomo że odpowiedź brzmi twierdząco ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#naukowcywiary #bekazkatoli
Neratin - O jak kisnę, @Brzytwa_Ockhama odkrywa że tekst stylizowany na dyskusję gimn...

źródło: comment_JHXpiOWuEjhjIYIgdSsGlsjRhPZoZKB3.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
O jak kisnę, @Brzytwa_Ockhama odkrywa że tekst stylizowany na dyskusję gimnazjalistów jest napisany jak dyskusja gimnazjalistów XD


@Neratin: Ta książka to "Czterej Jeźdźców Apokalipsy. O Nowym Ateizmie" ale dla mnie to kazdy z tych Jeźdźców to Ujeżdżacz Kucyka w porównaniu do takiego Robespierre który nas gilotynował ( i nie tylko nas, on wszystkich gilotynował) lub Rzymu Nerona za którego były prześladowania.
  • Odpowiedz
Zapytałbym czy teiści to zawsze były takie dzbany pod względem argumentacji i czytania ze zrozumieniem, ale w przypadku Brztywy już od czasów pieca z Rievaulx wiadomo że odpowiedź brzmi twierdząco ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Neratin: Takbyło.jpg
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama:

Takbyło.jpg


Nie tylko tak było, ale nadal jest. Ciągle twoim głównym źródłem naukowym jest wikipedia, i to jeszcze czytana bez zrozumienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/4920711/comment/65065297/#comment-65065297

ale dla mnie to kazdy z tych Jeźdźców to Ujeżdżacz Kucyka


na ciebie, jak widać, i ujeżdżacz kucyka w zupełności wystarczy.

nas gilotynował


no nie rób z siebie już takiego męczennika.
Neratin - @Brzytwa_Ockhama: 
 Takbyło.jpg

Nie tylko tak było, ale nadal jest. Ciąg...

źródło: comment_CtdU38dy8SSUSJw40JPi6tzWkA4fKvSP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz