Wpis z mikrobloga

@hymhym: Ceny to loteria. Wizz Discount się opłaca przy 5-6 podróżach w roku (licząc jako loty w jedną stronę). A najbardziej opłaca się karta kredytowa w BNP, która daje Wizz Discount jako benefit za "free" (opłata miesięczna 6zł, więc opłaca się bardziej niż kupnp WDC na stronie Wizza).
  • Odpowiedz
  • 0
@niggerinthebox: ja wiem ze loteria, ale chce wiedzieć kiedy będą ceny dostępne na kwiecien 2020. Właśnie nie kupiłem a tyle miałem, a nawet więcej... za rok pewnie mało będę podróżować ale napewno 4 razy (kupuje dla siebie i dla różowego)...
  • Odpowiedz
Wizz Discount się opłaca przy 5-6 podróżach w roku (licząc jako loty w jedną stronę)


@niggerinthebox: coo? ( _)
max 2 wyjazdy (4 loty) żeby się zwróciło. Często to i przy jednej dłuższej wycieczce się zwraca
  • Odpowiedz
@hymhym: > chce wiedzieć kiedy będą ceny dostępne na kwiecien 2020

Chyba bilety? ;)

Jak dostaną zgody od wszystkich urzędów lotniczych, czyli oni sami pewnie nie wiedzą. Pozostaje sprawdzać na stronie, też sprawdzam to ręcznie niestety.
  • Odpowiedz
  • 0
@niggerinthebox: tak chodzi mi o bilety. Interesuje mnie Katowice-Dubaj bo różowy ma urodziny w czerwcu i chce jak najszybciej kupić bo już drożeją ( ͡° ʖ̯ ͡°) na marzec były bardzo wcześnie a teraz na maj wciąż nie ma...
  • Odpowiedz
  • 0
@niggerinthebox: @trollasek: mnie właśnie interesuje to podstawowe (130 zł?) bo zastanawiam się czy jak teraz kupie 4 bilety to mi się zwróci (następny rok własne M wiec średnio z podróżowaniem, tylko ten prezent dla różowego) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@niggerinthebox: już mi zdrożały, bo dzisiaj sprawdzałem i mnie to poddenerwowalo. Nigdy tak wcześnie biletów nie brałem (w tym roku mamy cały urlop zaplanowany) dlatego się denerwuje.
  • Odpowiedz
@hymhym: Na Twoim miejscu nie nastawiałbym się tylko na jeden kierunek, bo możliwe że ceny nigdy nie spadną. Ale ogólnie to czil i obserwuj sytuację. Ja zawsze kupuję w jedną stronę i czekam kilka miesięcy aż powrotny stanieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcesz przycebulić, musisz być cierpliwy.
  • Odpowiedz
@hymhym: W lowcostach nie ma nigdy możliwości nic zrobić bezpłatnie, pamiętaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) WDC nie daje nic poza zniżkami.

Ryzyko jak ryzyko, najwyżej wtopię 100-150zł, trzeba się z tym liczyć. Ale jeszcze mi się nie zdarzyło, zawsze kupowałem powrotny po upatrzonej cenie. Lowcosty grają agresywnie cenowo i tak samo trzeba z nimi postępować, czyli łapać okazję jak tylko się pojawi.
  • Odpowiedz
@hymhym: może być ciężko kupić tanio mając określone miejsce i czas(zazwyczaj jeden z tych czynników się bierze pod uwagę)
ryzyko jest, sam czasem kupuje bilet w jedną stronę z nadzieją, że kilka miesięcy taniej kupię w drugą
  • Odpowiedz
  • 0
@niggerinthebox: teraz mam fajna ofertę na 5 dni do Dubaju w marcu za dwie osoby + WDC za 1500 zł i nie wiem czy się nie skusić po prostu. Ale pod koniec miesiąca jest niska cena na lot w jedna stronę (180 zł) i się zastanawiam. Myślałem ze to co miesiąc dodają. Ale jak kwartalnie to do 10 czerwca nie ogarnę...
  • Odpowiedz