Wpis z mikrobloga

Zastanawiałem się ostatnio (ogółem lubię się dużo zatanawiać nad pierdołami) nad masą/objętością Potężnego Warmianina. Szczególnie w pamięć zapadło mi to, co już powtarzał kilkukrotnie, w różnych sytuacjach, czyli parafrazując "Bozia jednych stworzyła szczupłych, innych średnich, a jeszcze innych grubych śmierdzących i bezzębnych"
Wiecie do jakiego doszedłem wniosku? Wydaje mi się, że knur nie nie dostrzega zależności przyczynowo skutkowej między #!$%@? na potęgę masy gównianego tłustego żarcia, a byciem grubym. Jemu się chyba wydaje, że panbuk tak chciał i on nie jest w stanie na to nic poradzić.
Podsumowując: oglądając wyrywkowo filmy z różnych okresów i patrząc na timeline : jeszcze z pół roku i trzeba będzie go wytaczać ze szkolnej niczym beczkę.
#kononowicz #patostreamy
  • 10
@LadniePieknie po czesci na racje. Panbuk stworzyl wojtka, ktory tylko zre a i tak wyglada jak 1/3 Ksieka.

Jakies pojecie ma. W marcu odwiedzilo go kilku *parkourowcow i krzys zarzekal sie ze zaczyna cwiczyc bo mu ten bemben przeszkadza. Jednak to czlowiek slomianego zapalu, po wylaczeniu kamery #!$%@? kolacje o kaloryce pozwalajacej wyzywic 2 afrykanskie wioski
@dziki: żre tłuste i kaloryczne jedzenie więc objętościowo to nie jest jakoś mega dużo jedzenia.Ja np na kolacje jedząc około 700 kalorii potrafie zrobic sobie miche jedzenia,wyglada objetosciowo na sporo a kalorii bardzo malo
@LadniePieknie: bo knur jest przyzwyczajony do #!$%@? tłustego boczku i smalcu łyżkami, na wsi jedzą tłusto dużo mięsa żeby mieć siłe do pracy, tyle że knur zapomniał że już nie mieszka na wsi i że nie pracuje.
Sam do dziś pamiętam taki 100% tradycyjny obiad jak chwilę pomagałem na wsi, mięcha tona i to tłustego, generalnie brałem głównie ziemniaki i surówkę i mały kawałek najbardziej chudego. A Knur potrafi zjeść w
@KapitanIzrael: Ziomek nie jestem jakimś dietetykiem ale mięso dużo energii nie daje tym bardziej tłusty boczek którym zapchasz sobie brzuch :# jak chce się mieć energie do pracy fizycznej to spożywa się produkty które mają dużo węglowodanów np ryż,kasza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na polskiej wsi o tym nie wiedzą i #!$%@?ą na potęge schabowe,salceson,kiełbasy a potem są ulańcami którzy spocą się podczas truchciku
@KierownikChoroszczy: też to wiem, ale tego nie przetłumaczysz mi się dziwili że nie chce mięsa i jak ja będę coś robił, przecież nie będę miał siły i czemu tak mało biorę, a miejscowi brali to mięcho i jedli jak by nie było nic lepszego do jedzenia. Jak bym zjadł tyle co oni to bym się porzygał po 10 krokach, już nie mówiąc o jakimś sadzeniu drzewek i schylaniu się z sadzonką
@KapitanIzrael: To zostało im wpojone od dziecka nie mówiąc już o tym że wpieprzając cały czas mięso mogą sobie zniszczyć nerki :$ kiedyś mięso było drogie a dziś kiedy jest w miare tanie to licznik januszostwa #!$%@? poza skale prawie zawsze jak jestem na wsi i otwieram lodówke to widze jakieś salcesony,wątrobiabki,boczek ,szynka i oczywiście kiełbasa i majonez xD