Wpis z mikrobloga

@Mielony: Dawaj dawaj, sam się zastanawiam czy robić samemu czy kupić gotowca. Taki kompresor w domowym warsztacie zajebista sprawa do lakierowania, piaskowania itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@realizta: taki mam zamiar. Myślałem nad próbą wodną, jednak jak wyjdzie według moich założeń to nie będę ingerował w poszycie zbiornika, więc uważam taką próbę za zbędną.
@Xemup: jak Ci się nie śpieszy to rób samemu, wszystko można dostosować do swoich potrzeb!
@6182: w sumie, to ten tag świeci pustkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wielkiparasol: Od 8 minuty.
Ważne jest aby w zbiorniku nie było żadnego powietrza, ja zrobiłem tak że dałem zawór 3/4 na szczycie zbiornika, do niego z metr rury i napełniałem wodą. Jak wylewało się z rury zakręciłem zawór. Wtedy miałem pewność że w zbiorniku nie została żadna poduszka z powietrzem. Jako złączki użyłem przejściówki pozwalającej montować akcesoria z "dużych" karcherów do małych serii K, z jednej strony włożyłem ją do lancy
realizta - @wielkiparasol: Od 8 minuty.
 Ważne jest aby w zbiorniku nie było żadnego...
@realizta: aa okej, ale czy biorąc pod uwagę, że zbiornik wytrzyma ponad 20 bar wody, to czy jest jakaś różnica przy gazach? czy ogranicza nas jedynie moc sprężarki