Wpis z mikrobloga

#!$%@?łem dziś 10 godzin przy drzewie, a i tak usłyszałem, że jestem #!$%@? leniem. Ludzie ze studiów dzwonili, wysyłali smsy, a gdy odpowiadałem, że potem napisze co i jak to nazywany byłem chamskim #!$%@?. Kolejny dzień mojego pustego życia. Jak ja coś dla kogos robię to okej, ale inni poczekać nie mogą, nie mogą odpuścić, powiedzieć dobrego słowa. A normiki powiedzą, że wystarczy być pozytywnie nastawionym do życia. Każdy ma mnie gdzieś.
#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
@lucynek12: #!$%@? mam w te szkolenia, mowy motywujące. Ludzie to zawsze mówią, zacznij robić to i to. A człowiek rano wstaje i nie ma nic, nic #!$%@?. #!$%@? w to, zawsze najlepiej pouczać innych. Mam juz w to wszystko po prostu #!$%@?. Po prostu #!$%@?.
  • Odpowiedz
@lucynek12: Płaczę teraz w chuuj, i #!$%@?, wiem że to przeczytają tutaj ale nic mnie teraz to nie interesuje. Mam #!$%@?, czuje się mały, czuje się niepotrzebny. Co nie zrobię to źle, człowiek się stara ile może ale to zawsze za mało. A potem człowiek zobaczy, ze tym wszystkim osobą, które mają #!$%@? itd i wszystko się układa i jest jeszcze gorzej. Potem standard, wycieczka do parku, pełno zakochanych par, myśli
  • Odpowiedz
@lucynek12: Też chciałbym sobie pomóc wiesz? Ludzie mają takie problemy, choruje na raka itd, a ja jestem po prostu idiotą, który słyszy od rodziny, że jest idiotą, bezwartościowy. Który nosi uśmiech a tak naprawdę jest bardzo #!$%@?. Dziwnie tak bardzo jak się ma świadomość, ze tak naprawdę każdy ma #!$%@?
  • Odpowiedz