Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #mkt #gotoubunnohanayome #mikunakano #anime #pixiv p

No i pies z joystickiem czy kierownicą. Zapomniałem, że miałem słuchawki kupić, bo siedzę na dousznych za 30 zł xD
Ehh, więc trzeba ruszyć tyłek i pojechać do jakiegoś sklepu :d

Nie wiem czy dobrze robię decydując się na "SteelSeries Arctis 3", ale w sumie audiofilem nie jestem, a dołączony mikro do VR mi się przyda ¯\_(ツ)_/¯
BlackReven - #randomanimeshit #mkt #gotoubunnohanayome #mikunakano #anime #pixiv p

...

źródło: comment_7f0r4Pz42wwcaXUuJvDVmCgXD2jdCJiy.jpg

Pobierz
  • 9
@ludendorf: Ano te zwężenie jest niepokojące, ale w sumie ino kompa będą, więc luzik :D


No właśnie kurcze nie wiem czy znowu popadać w liczby, które w ślepej próbie i tak zapewne bym nie usłyszał. Szczególnie przy gównianej jakości z spotify czy yt xD

W sumie do gier tylko :D
@BlackReven: Czasem się ciesze ze mam upośledzony słuch, dzięki temu moja historia słuchawkowa jest krótka i ogranicza się do Creative Fatality, które poległy w walce ze szczeniakiem oraz Ozone Rage, których uzywam od jakis 5 lat i mimo ze dla normalnych ludzi jakość dźwięku pewnie by była poniżej akceptowalnej to dla mnie jest okej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BlackReven: mam SteelSeries Arctis 5, to podobno to samo co 3 tylko z LEDami (no i nie wiem czy w 3 jest pokrętło do ustawienia stosunku głośności chatu/gry). W każdym razie polecam i w żadnym razie nie wydają mi się wadliwą konstrukcją. Kupując je miałem do wyboru HyperX Cloud II i właśnie je, myśle że dokonałem dobrego wyboru. Tym bardziej że stylistycznie na pewno lepiej się przedstawiają i można w nich