Wpis z mikrobloga

  • 0
@Neoplan trochę chyba za zimno na plażowanie, chciałem jakiś fajny hotel z jakimiś atrakcjami dla syna , wypożyczyć auto i właśnie też coś pozwiedzać , Wyspy Kanaryjskie za drogie dla mnie teraz , może jeszcze poszukam coś w Turcji. Jak znasz jakąś fajną miejscówka na początek mają to daj znać. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Szalony_Iwan: bylem na teneryfie i powiem ci ze jest tyle atrakcji dla dzieci ze bylibyscie zadowoleni.
my teraz bedziemy leciec do Turcji Side najprawdopodobniej. myslalem tez o zakhyntos
  • Odpowiedz
@Szalony_Iwan: Zależy co chcecie tam robić. Kos jest spokojne i bardziej zielone. Kreta to duża wyspa, więcej hoteli i więcej miejsc do zwiedzania. Obie opcje dobre. Jeśli chcecie jechać zwyczajnie na wypoczynek, to bardziej sugeruj się hotelem, atrakcjami itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@cloud8 o 6.45 mam lot na Kos ;-) 4* hotel resort, opinie dobre , dużo atrakcji dla dzieci , zobaczymy na miejscu , planuje też trochę pojeździć rowerem , uciekł mi hotel blue lagoon resort 5* , Itaka sprzedała wszystkie pokoje. Dzięki za informację
  • Odpowiedz
Nastaw się pozytywnie i nie przejmuj pierdołami, takimi jak pęknięta płytka albo basen malowany przedwczoraj a nie wczoraj (nasi rodacy lubią wszędzie zaglądać z lupą ;-)). Grecja jest piękna, ale trzeba trochę odpuścić wymagania do do standardów hoteli. 4* z dobrymi opiniami na pewno będzie w porządku. Wypocznijcie!
  • Odpowiedz