Wpis z mikrobloga

@l6o6u6: w poznaniu jest wiele takich fajnych miejscówek tylko większość to wchodzenie na nielegalu. No i na cmentarzu na cytadeli wieczorami nie ma za bardzo żywych dusz () Muszę jeszcze przetestować ten opuszczony cmentarz na Junikowie, dam ci znać xD
  • Odpowiedz
@Nagini: nie przeszkadza mi to. ważne, aby było w miarę bezpiecznie, bo chcę się wybrać też w nocy, a sztućce wolę mieć na talerzu, a nie we wnętrznościach. Ogarnę sobie ten młyn i cmentarze, dziękuję :3
  • Odpowiedz
@l6o6u6: ciekawy jest ten młyn, w środku np. na suficie jest namalowany pentagram, piwnica jest bardzo klimatyczna, o dziwo nie ma żadnych szczurów i myszy
Ogólnie z takich najlepszych miejsc to dach na ZNTK, w ogóle samo ZNTK jest piękne, szkoda że jest strzeżone ehhh, ale dla fanów post-apo i urbexów prawdziwa perełka tylko trzeba mieć doświadczenia w skradaniu się
  • Odpowiedz
@Nagini: powiem Ci szczerze, że to wygląda bardzo zachęcająco. Nie wiem czy sama się odważę, ale kusi. A jak wygląda sprawa z młynem, można wejść w miarę na luzie czy też trzeba uważać na federalnych?
  • Odpowiedz
@l6o6u6: Nie trzeba, mają wywalone na ten młyn xD A zwłaszcza jak sama będziesz szła
Akurat najlepsze miejsce w Poznaniu jest najbardziej strzeżone (,) I jakiś typ ma zamiar zburzyć to wszystko i postawić kolejną bezużyteczną galerię handlową, która to już w tym mieście?
  • Odpowiedz
@Nagini: och, więc muszę jak najszybciej skorzystać z okazji póki ją mam, bo przecież galerie handlowe to priorytet. Jest ich tylko 7476467 : /
  • Odpowiedz
@snickers111a: ja wszystkie ciekawe które znalazłem na forgotten to już odwiedziłem, jak masz jakieś mało znane miejscówki to byłoby super jakbyś się podzielił adresem. @l6o6u6: jakkolwiek to creepy zabrzmi to mogę skoczyć z Tobą xD
I oczywiscie polecam dach opuszczonego plastyka za Malta - widok na cały Poznań, idealnie na za zachód słońca
I Góra morasko. Też widok na cały poznan
  • Odpowiedz