Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu

A wy jak nakłaniacie swoje dziewczyny aby były trochę bardziej niegrzeczne niż zwykle?

Temat przyszedł mi do głowy przed chwilą, gdy rozmyślałem o moim problemie, ale o nim będzie niżej. Wiadomo że kobiety się krępują i nawet podczas seksu myślą czy dobrze wyglądają. Ostatnio koleżanka na uczelni zapytała mnie co ma dać swojemu chłopakowi na świeta/mikołaja, powiedziałem: Weź do pokoju zgaś światło posadź go na krześle, włącz muzykę i zrób taki striptiz i pokaż mu jaka umiesz być niegrzeczna;) będzie Cię po stopach całował... Ale reakcja była wiadoma... A czy wasze kobiety mogły by to dla was zrobić?

Teraz o moim problemie:

Mam teraz kobietę 21 lat (ja 22) jestem z nią pół roku, okazało się że była dziewicą i to jest duży minus odnośnie tego problemu. Myślałem że dłużej mi zajmie zanim doprowadze do seksu ,ale dość poszło. I żeby nie było wątpliwość to jest taka laska o jakiej marzyłem wysoka, czarne włosy, niebiański uśmiech i z pasją, mamy podobny gust i... (mogła by przytyć bo 53kg na 170cm to jak modelka)Haha tak wiem!... ale nie będę się rozpisywał. Chłopaki! Chodzi o seks. Nawet jak jest wolna chata to nie jest tak że czeka na mnie nago tylko trzeba zrobić nie jeden chłodnik żeby wyszło:) A poźniej to... Widzę po minie że się bardzo krępuje, i uważa że nie wie co robić i chyba robię za długą gre wstępną, zawsze lubiałem zacząć od orala ale z nią to nie ma mowy...(1*problem nie zrobi mi loda) 1 pozycja na jeźdźca i ona chyba już prawie dochodzi, kolejne 2 pozycje która ona akceptuje to te (bliskie) np na siedząco, i ona na mnie, ale tylko na leżąco jak chce żeby usiadła to nie chce... poźniej w ekstazie namietnośći robie jej mminete, bo wcześniej to "no way" i już rwie się na wszystkie strony i czuje pod ręka jak drży jej ciało, odpycha mnie dochodzi. I co, już nie ma siły żebym ja skończył...A jakbym wziął ja z boku na pieska, od tyłu na leżąco i wgl... to zaraz dojdę. Ale ona nie bo nie! W niedziele się z nią widze to spróbuje zacząć jeźdźca i jak chce sie dalej kochać to po mojemu, ale obawiam sie że nie wyjdzie... Co mi poradzicie chłopaki?


http://www.podrywaj.org/forum/wy_jak_naklaniacie_swoje_dziewczyny_aby_0
  • 1
  • Odpowiedz