Wpis z mikrobloga

Postalkowałem trochę użytkowników wypoku, którzy najbardziej kręcą inbę z #dziewczynybeztabu
Jakie wnioski?
- lwia część ma w avatarze honk sronk klauna (wiadomo o czym to świadczy i kogo nienawidzą)
- znaczna ich ilość udziela się pod tagiem #4konserwy obrażająć osoby o innych poglądach
- oczywiście tag #przegryw to jedyna grupa do jakiej przynależą w całym swoim życiu, bo w realu nikt ich nie lubi
- ogólnie cała ich działalnośc na wykopie ogranicza się do naśmiewania się i prób niszczenia życia ludziom o bardziej liberalnym światopoglądzie

No ogólnie tacy strażnicy cudzej cnoty, mimo, że nikt ich nie prosi o to.

Ha, już widzę to rozsyłanie wiadomośći do rodziców tych dziewczyn w stylu : " Dobry, chciałbym poinformować, że Pani ma chorom curke, bo dotyka inny beniz. Bo kobieta może dotykać tylko jeden beniz przez cale swoje życie i ja sie nie zgadzam na dotykanie przez Pani chorom curkę wiecej benizów, bo ja nigdy nie r00chał i ja jest zazdrosny i nie pozwole by inny r00chali"

#dziewczynybeztabu #bekazpodludzi #bekazprawakow #bekazkatoli #afera
  • 35
  • Odpowiedz
@przemek89x: Nadal nie łapiesz że to nie chodzi o dotykania tylko jednej kiełbasy przez całe życie, a o sposób bycia, zachowanie wobec drugiego człowieka, tudzież partnera. Czytałeś te historie? Jak można ruchac się z obcym typem/typiarą i dzwonić do swojego partnera w tym samym czasie mówiąc że go się kocha i że wszystko jest okej, żeby się nie martwił? Jak to jest ten twój liberalny światopogląd to nieźle masz w
  • Odpowiedz
@kasjan321

no ale jak mają jednak po 15 lat i dawały dupę parę razy to jednak coś jest nie tak i think ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


Nie twoją rolą jest decydowanie czy seksualność obcych kobiet jest ok
  • Odpowiedz
@Thais: nie mam nudnego życia, ale jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Więc sie poświęce i znajdę parę haków na przegrywów- zwłaszcza, że wielu robi tu pokazmorde i już mam kilka profili fejsowych (wyszukiwarka google grafika czyni cuda)
  • Odpowiedz