Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć.
1. O co chodziło z Melisandre?
2. Czemu u nikogo nie było widac pary z ust chociaż niby wszędzie śnieg i śnieżyca
#got
  • 6
  • Odpowiedz
@trele12: 1. Ona używała Magii Krwi, o ile tak można powiedzieć. Tym razem chyba nie poświęciła żadnego życia czyli magia korzystała z jej sił życiowych. Poza tym to był jej cel życia, wypełniła go i mogła odejść w spokoju.
2. Zdupcyli xD
  • Odpowiedz
  • 0
@trele12 jak mogli zdupcyc skoro nagrywali wszystko w nocy. Przez 55 nocy nagrywali wiec nie uważam żeby coś było źle. A odnośnie Melisandre to ona mówiła ze się spotkają jeszcze tylko pytanie w jaki sposób się tam znalazła przed armia nk
  • Odpowiedz
@Dajmaj: Chodzi mi jak to się mogło stać że wszędzie leży śnieg, NK rzuca aoe Blizzarda a u nikogo nie widać pary z ust jakby tam było 15 stopni. Pierwsza rzecz która rzuciła mi się w oczy jak widziałem kiedy wszyscy stoją pod Winterfell
  • Odpowiedz
@Dziolszka: ona już kiedyś pokazala swoje prawdziwe oblicze przecież, ot wiekowa czarownica chciała młodziej wyglądać. @trele12: Melisandre przecież czuła w jakiś sposób przeznaczenie bohaterów których spotkała, może nie dosłownie, co i kiedy się z nimi stanie, ale czuła, że czegoś dokonają, była taką strażniczką losu
  • Odpowiedz