Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ale ból dupy #przegryw w związku #dziewczynybeztabu :) jak można być dumnym, z bycia przegrywem i pisania do rodzin, że panna uprawia seks. Na szczęście przez takie akcje będzie się utrwalać w waszym #!$%@?, a potem już prosta droga do depresji i na cmentarz. Wy maje #!$%@?:)
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chrystusie: o ile z jednej strony nie rozumiem co ma na celu pisanie do kogoś ''dzień dobry, pana córka była ruchana przez 20 knag'' o ile nie jest w związku, tak też chwalenie się ilością partnerów to jest dno umysłowe. Obie grupy siebie warte.
  • Odpowiedz
@TestoDepot: wiesz, poinformowanie partnera o zdradzie to jedno, ale wypisywanie do rodziców „dzień dobry ja z portalu wykop, pańska córka uprawiała SEKS” jest trochę chore xD
I żeby nie było, nie pochwalam tego co zrobiły dziewczyny chwalące się z iloma spały.
  • Odpowiedz
wiesz, poinformowanie partnera o zdradzie to jedno, ale wypisywanie do rodziców „dzień dobry ja z portalu wykop, pańska córka uprawiała SEKS” jest trochę chore xD


@chrystusie: właśnie to przecież miałem na myśli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ItsZaczi: nie mam problemów z kobietami, a jak widzę zawsze #!$%@? to wiem, że żadna konkurencja mi nie rośnie :) co do "przebiegu" to co mnie to obchodzi? Sam mam dwucyfrowa ilość partnerek.
  • Odpowiedz