Wpis z mikrobloga

Wy to chyba zazdroscie im ze maja sie z kim ruchać w przeciwieństwie do was xD. Ciekawe czy tak samo rajdujecie grupy, w których mężczyźni chwala sie ile lasek maja ma boku xD
#dziewczynybeztabu
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Onlydzban: ja kibicuję akcji pomimo tego że nie jestem ani prawiczkiem ani przegrywalem, nie rucham #!$%@? (kiedys ruchałem #!$%@? 30l) tylko dlatego, że uważam, że seks jest przereklamowany i tymbardziej jesli kobieta nie potrafi usiedziec na jednym #!$%@? to nie ma nad sobą kontroli, jest podczlowiekiem i nie zasługuje na wyższe uczucia.
  • Odpowiedz
@elementarz1: ale to właśnie napisałeś, ze jesteś podczlowiekem (wyjasnie ci to lopatologicznie -jezeli kobieta ma dużo partnerów a ty nazywasz ja #!$%@?, to ty ruchajac duzo lasek też jesteś #!$%@?). Fajni jesteście, tacy nie za madrzy xD
  • Odpowiedz
@Onlydzban: napisałem że jak nie potrafi usiedziec na jednym a nie że jak rucha #!$%@?, dopisujesz historię, nikogo nie zdradzałem, najwięcej ruchałem swoje byłe partnerki, a jeśli nie partnerki to koleżanki o których wiem, że były wolne. Teraz rucham tylko okazyjnie własnie takie a parnerki nie mam własnie przez jej lekkie #!$%@?.
  • Odpowiedz