Wpis z mikrobloga

@Transparentna: Wy się śmiejecie, ale ja pamiętam jak u nas w PODSTAWÓWCE na boisku była taka jakby...zabudowa z betonu chroniąca wejście do jakiejś studzienki czy coś.. Ogólnie jakieś 1,5mx1,5m o wysokości pół metra.
Oczywiście stała ona na szkolnym boisku, na betonie.
Naszą ulubioną zabawą było gra, gdzie jedna osoba wchodziła na tę...bazę i ją "przejmowała". Inni próbowali ją z niej zepchnąć i odbić bazę. Sposoby były różne. Jedni podchodzili i
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: a co jest miarodajnym wyznacznikiem? To, że ci się wydaje, że dzieci się czegoś boją i są do czegoś programowani rzekomo, mimo że akurat dziś panuje wręcz kult odwagi i młodym się wpaja, że mogą wszystko?
Co za skończona hipokryzja, czepiać się czegoś takiego a samemu opierając swoją teorie wyssaną z palca na własnym widzimisię, niepopartym w dodatku żadnymi rzeczowymi dowodami, podczas gdy takie coś takiego jak poziom analfabetyzmu,
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: hmm oczekujesz, ze teraz wkleje ci moją 300 stronicową wypowiedz popartą przykładami z całego świata? nie po to jest wykop, cos takiego dzieje sie na uniwersytetach, jezeli chcesz to tam tego szukajm poczytaj, nie oczekuj ode mnie, ze w komentarzu na stronei ze smiesznymi obrazkami będę ci pisał elaboraty. Wyrazam moje zdanie, takie same zdanie ma bardzo wielu ludzi, jest na ten temat bardzo wiele ksiazek, poszukaj zamiast jak
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: ale sam zacząłeś dyskusje i piszesz mi, że moje argumenty są nic nie warte sam nie przytaczając dosłownie nic popartego jakimkolwiek dowodem.
Chcę jakichś rzetelnych wyznaczników o tym mówiących, chociaż namiastki tego co lepiej mogłoby pokazać fakt staczania się ludzkości niż średnia długość życia, śmiertelność noworodków, poziom analfabetyzmu, odsetek ludzkości żyjącej w skrajnym ubóstwie czy średni poziom inteligencji społeczeństwa.
Co lepiej niż te przykłady może pokazać to "wychowywanie idiotów"?
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: ja zadnej dyskusji z toba nie zaczynalem, dyskutujesz sam ze sobą, ja po prsotu wyrazilem luzna opinie dotyczaca obrazka zapostowanego przez opa, nie ma tu zadnej naukowej dyskusji i prosze nie brac strony wypok.ru tak powaznie bo nie jest to dobre dla zdrowia psychicznego
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: napisałeś po prostu bzdurę, której teraz w żaden sposób nie umiesz poprzeć i zamiast przyznać się do błędu wyzywasz mnie od idiotów i robisz jeszcze jakieś inne przytyki w moją stronę, jak tak to widzę ale to tylko moja luźna opinia ;)
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: jaka bzdure napisalem? ze wychowujemy pokolenie idiotow? zyjesz w nowym wspanialym swiecie i jeszcze sie z tego cieszyc, no po prostu idealny obywatel, zbydlecony calkowicie, jeszcze sie cieszy, ze mu pluja w twarz ( ͡° ʖ̯ ͡°). wezmy pierwszy z tysiaca przykladow: zobacz ile wspolczesne spoleczenstwo wie o filozofi, 99% ludzi nie jest zdolna do zadnej refleksji nad swiatem, ksztalcimy elity, ktore tak samo nie
  • Odpowiedz