Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam w pracy e-szkolenie, które polega na tym, że są prezentacje multimendialne (pierdyliard filmów po 20-30 sekund), a potem jest test. Nie da się obejść obejrzenia tych filmików. Czy jest jakieś rozszerzenie w Chromie lub cokolwiek, co umożliwiłoby włączanie tych cholernych filmików automatycznie, bez klikania w to co 20-30 sekund? Bo idzie oszaleć od tego gówna.

nawet nie wiem, jak mam to otagować, ale spróbuję #pracbaza #kiciochpyta #programowanie
  • 10
  • Odpowiedz
@MQs w jakim sensie?

@Deadlyo prezentacja jest w Scandlearn i wyświetla mi się w przeglądarce tylko pdstawowy link, chyba bez konta i hasła nic tam nie zobaczysz.

Borze, co za gówno, elearningi to najgorszy rak ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zielona_Zielen: Nie masz opcji zmiany adresu strony?
Jak robił to jakiś cep, to filmiki powinny być numerowane i każdy będzie miał inny adres, końcówka się zmienia, wystarczy zmienić na ostatni filmik.

Ale nie widzę, więc nie dam ręki uciąć jak to wygląda
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielona_Zielen: @Deadlyo: pewnie idzie POST a nie GET i dlatego się link nie zmienia.

Chyba że to jest we Flashu. Jak klikniesz prawym to będzie widać czy to normalna strona czy Flash.
  • Odpowiedz
  • 0
Narazie działań na AutoClickerze, mam dwa laptopy, więc mogę jednego poświęcić na to gówno.

@Deadlyo, wytłumacz mi jeszcze (jako, że jestem informatycznym debilem), gdzie mam szukać karty, bo nie mam pojęcia, co to są procesy (tak, jest mi wstyd, że tego nie wiem)
  • Odpowiedz
@Zielona_Zielen: Pobierz program "Cheat Engine"
Jak go otworzysz w rogu u góry będzie na zółto migać ikona

Klikasz ikonę i wyszukujesz chrome.exe, tylko że ta nazwa będzie wyglądała inaczej typu 0g9rj4jsd-Wideo i test
Klikasz na tą opcję i klikasz
  • Odpowiedz