Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam w pracy e-szkolenie, które polega na tym, że są prezentacje multimendialne (pierdyliard filmów po 20-30 sekund), a potem jest test. Nie da się obejść obejrzenia tych filmików. Czy jest jakieś rozszerzenie w Chromie lub cokolwiek, co umożliwiłoby włączanie tych cholernych filmików automatycznie, bez klikania w to co 20-30 sekund? Bo idzie oszaleć od tego gówna.

nawet nie wiem, jak mam to otagować, ale spróbuję #pracbaza #kiciochpyta #programowanie
  • 10
@Zielona_Zielen: Nie masz opcji zmiany adresu strony?
Jak robił to jakiś cep, to filmiki powinny być numerowane i każdy będzie miał inny adres, końcówka się zmienia, wystarczy zmienić na ostatni filmik.

Ale nie widzę, więc nie dam ręki uciąć jak to wygląda
Narazie działań na AutoClickerze, mam dwa laptopy, więc mogę jednego poświęcić na to gówno.

@Deadlyo, wytłumacz mi jeszcze (jako, że jestem informatycznym debilem), gdzie mam szukać karty, bo nie mam pojęcia, co to są procesy (tak, jest mi wstyd, że tego nie wiem)
@Zielona_Zielen: Pobierz program "Cheat Engine"
Jak go otworzysz w rogu u góry będzie na zółto migać ikona

Klikasz ikonę i wyszukujesz chrome.exe, tylko że ta nazwa będzie wyglądała inaczej typu 0g9rj4jsd-Wideo i test
Klikasz na tą opcję i klikasz "Open"

Potem mniej więcej w połowie po prawej stronie masz "Enable Speedhack" klikasz to i ustawiasz x10

Jak wybierzesz dobry proces, to ta karta będzie działała z prędkością 10 razy większą niż