Wpis z mikrobloga

to jak im się podoba to niech sobie to gówno w domu przed lustrem oglądają, a nie zakładają że wszyscy dookoła mają ochotę oglądać ich trwałe uszkodzenia skóry


@chromosom47: nie zesraj sie. To samo mozna powiedziec o grubasach, tez nie mam ochoty ich ogladac i tez jest to ich widzimisie, bo moga wziac i schudnac tak samo jak ktos kto ma tatuaze moze je schowac. Pozatym #!$%@? typie, czy to sa
@chromosom47: to #!$%@? nie patrz, proste. Dupa Cie boli, ze ktos sobie robi tatuaz i sie nie przejmuje #!$%@? innych i do tego jescze ma tyle odwagi zeby to pokazac mimo #!$%@? takich jak Ty. Jezeli nie jestes dociety ponizej 10%bf i nie masz powyzej 40cm w bicepsie to tez dla mnie jestes ohydnym widokiem. I co teraz?
hahahaha #!$%@?, zawsze to samo #!$%@?.. ODWAGĘ MA GOŚĆ XDDDDD bo się ubrudzil i taki jest silny i niezależny dziękuję temu..


@chromosom47: Ty masz odwage najwyzej napisac na portalu ze smiesznymi obrazkami, tak jak inne spermiarze tu co robia np zdjecia z przyczajki bo ktos sobie nogawki podwinal. Zrozum gosciu, ze tak jak Tobie nie podobaja sie tatuaze tak komus moze sie Twoj ubior albo fryzura nie podobac i co wtedy?
@Van_Zavi: Mam prawie cała rękę wydziabaną a jednak większość czasu chodzę w długim rekawie XD niektórzy znajomi po pół roku orientowali się, że mam tatuaże. Ale to prawda bo padały nawet teksty typu „Co Ty masz cała rękę wytatuowana i tego nie pokazujesz?” Trochę śmieszne jak dla mnie XD
tatuaż byłby nie na miejscu (restauracja, kościół)


@samuraj24: powiedz mi, co takiego jest w tatuażu, że w kościele/restauracji nie jest na miejscu pokazywanie go? Bo praca to zrozumiem - czasami jest dresscode i trzeba się tego trzymać. W kościele chyba nie jest to tak istotnie jak w miejscu pracy...