Wpis z mikrobloga

Zgłoszenie do prokuratury
Ja Rafał Analczyka zgłaszam, że użytkownicy portalu wykop.pl oczerniają mnie na podstawie Art. 69. Kodeksu karanalnego poprzez udostępnianie oraz interpretację filmów i zdjęć jak ja:
- sram do miski
- sram pod siebie
- sikam w gacie
- biję konkubinę
- upijam się w trupa
- wywracam się z fotela
- grożę wykopkom nożem
- rzygam jak kot a potem wstaję z łóżka
- uprawiam czynności seksopodobne z Marleną Gałązką przytomnie bądź nie
- jestem bity przez inną konkubinę
- robię świecę za 2zł
- uprawiam seks analny jako osoba pasywna z moją ex partnerką.

Z poważaniem
Rafał Analczyk

#rafatus #patostreamy #danielmagical #analnymitoman #analnykretyn #analnymultikontus #analnydebil #analnyprzyglup #analnyobszczaniec #analnyobsraniec @fejmxd @xmaciasx @ziomekzkoszalina @liberrr @PannaStonka
  • 4
  • Odpowiedz
@Synergy: swoją drogą to ciekawe uczucie być posądzanym o bycie kimś, jakby na to nie patrzeć , sławnym.. Jak już pisałam mogę w każdej chwili i każdemu udowodnić, że nie jestem ani Rafatusem ani nikim z nim związanym.. cóż jestem nie tyle co jego fanką, tylko ciekawa jestem co tego człowieka spotka w przyszłości, to takie reality Trudne Sprawy na moich oczach, takie ludzkie zoo które obserwuje się całkiem za
  • Odpowiedz
@PannaStonka: Kolejne gównowpisy mitomana, tym razem ze spamowania XD:DxDXd przerzucił się na oldschool :) ;) ;=). Może ktoś z twoim IQ gaśnicy pianowej by to kupił. Masz do wszystkich kont to samo hasło czy zapisane w notatniku?
  • Odpowiedz