Wpis z mikrobloga

@maad: najlepszy system pvp - stoją dwie postaci obok siebie, a jedyną animacją jest chmurka lub rozbryzg krwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czuję zażenowanie, że kiedyś w tej grze zrobiłem 70 poziom. I nawet premium miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Taki jeden patostreamer podczas awantur z matką udowodnił że faktycznie system pvp jest tam bardzo ciekawy :D szkoda że przenosi sie do realnego świata :D
  • Odpowiedz
@jakis_login: to tak jakbys sprowadzil ze pilka nozna to kopanie skorzanego worka przez 22 osoby, Tibia na pvp to timing, movement, pushowanie itd ale nie masz o tym pojecia wiec nie wypowiadaj sie na tematy pvp :D
  • Odpowiedz
@maad: tez grałem w kilka mmo rpg, ale pvp w Tibii to coś niepowtarzalnego. Te emocje gdy biegłeś z Carlin do Ab i przeczuwałeś, że ktoś może Cie zaatakować, taktyki w starciach gildiami itd
  • Odpowiedz
  • 8
@Oskins: albo ataki grupką low leveli na jakiegoś koksa, żeby później opchnąć jego eq na allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Oskins: @tmtmp3: na rl prawie nie grałem, ale ots. Ile miałem ekip i ludzi poznalem, aaaa złote czasy. Ktoś tylko wpadł po mnie na exp(mieliśmy wara z 2 najlepsza gildia na serwie) od razu telefon do ziomka i zebranie ekipy, aaa wspomnienia
  • Odpowiedz