Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu, jak pewnie zdążyliście zauważyć, w McDonald's zatrudnia się ludzi na stanowisko "Lidera Gościnności".
To jest #!$%@? najbardziej niezręczna i #!$%@? robota na świecie.
Dojdzie pewnie w końcu do tego, że gdy będziesz uwalniał lewiatana w kiblu, przy kabinie stanie koleś i się zapyta, czy dobrze się sra.

Nie mam nic do tych ludzi, po prostu to stanowisko jest #!$%@?.

#pracbaza
##!$%@?
#przegryw
  • 53
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 836
@Sierzant_Stuleja: kiedyś sam jadłem, słuchawki w uszach i podchodzi babeczka koło 45-50 i staje przede mną. Podnoszę łeb, gęba zatkana wrapem, patrzymy na siebie i widzę że coś do mnie mówi. Ściągam słuchawki, przełykam w pośpiechu a ona "wszystko w porządku? Smakuje jedzenie?". #!$%@?, człowiek kupuje w kiosku żeby nie mieć kontaktu z ludźmi w macu a i tak wyślą kogoś, żeby zawracał dupę w czasie jedzenia XD. To nie
  • Odpowiedz
@waskizlo: ok sprawy nieistotne w korpo rozumiem, od tego sa korpo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jezli twoja praca polega na staniu i zagadywaniu do jedzacych ludzi (nie jestes kelnerem, jestes staczem/zaczepiaczem) czy im smakuje i zy wystroj im sie podoba, w FASTFOODZIE, gdzie sie wchodzi, wychodzi i ma w dupie cala reszte, to mozesz sobie napluc w twarz, bo jedyne co robisz to przeszkadzasz :)
  • Odpowiedz
@Sierzant_Stuleja Tylko w teori tak to wyglada, w rzeczywistości to lider po prostu chodzi sobie po sali i odpowiada na pytania, otwiera drzwi i wita ludzi. Ogólnie to większość pracownikow woli być liderem bo więcej zarabiasz na godzinę od innych stanowisk A cały dzień nic nie robisz .
  • Odpowiedz
@Sierzant_Stuleja: Przecież proma aprilis już był. Nikt by nie wymyślił czegoś tak głupiego w najtańszym fastfoodzie, bo niby op #!$%@?? To tak jakby zrobić u Amaro samoobsługowe ekrany i odbiór żarcia przy kasie :D
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: to już jest standard. Jak zamawiasz z automatu, to możesz sobie numerek wziąc i wtedy nie musisz jak hiena czekać w stadzie pod ekranem z numerkami, tylko jak Pan i Władca siadasz sobie i czekasz aż ci przyniosą.
  • Odpowiedz