Wpis z mikrobloga

Rozmawiałem w piątek z firmowym Chadem, pytałem o kobiety jako typowy wykopek ciekawiło mnie to, bardzo przystojny facet, ale mówił, że to nie wygląda tak jak się ludziom wydaje, że wszystkie kobiety są nim zainteresowane, mówi, że często jak gdzieś idzie to dziewczyny robią taką minę w stylu "Narcyz" np. na stacji benzynowej jak wychodzi i mówi do widzenia to nie ktore nie odpowiadają.
Czy to dlatego, że w jakiś sposób mogą zazdrościć mężczyźnie urody ?
Oraz dodał, że z ładnymi kobietami jest inaczej bo one z reguły właśnie są bardzo miłe dla niego a te mało atrakcyjne, średnie nie.

Dziwne te #p0lka w sumie się cieszę, że się u nas zatrudnił bo teraz już wiem, że nawet jak jesteś #!$%@? chadem to #p0lka i tak nie jest zadowolona bo przecież musi być narcyz

#rozowepaski #przegryw #chad
  • 15
@GoldenJanusz: autentycznie, to i setki innych mini smaczków #!$%@?ących, goście się spinają np jak są z laskami w moim towarzystwie mimo że mam zasady i nigdy bym nie robił maniany

laski często wykorzystują mnie żeby wzbudzić zazdrość w swoich gościach, często nawet nie wiem że jestem ofiarą w tej grze dopóki nie podejdzie jakiś smutny/#!$%@? mirek

ot takie życie czada, nie jest kolorowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy to dlatego, że w jakiś sposób mogą zazdrościć mężczyźnie urody ? Oraz dodał, że z ładnymi kobietami jest inaczej bo one z reguły właśnie są bardzo miłe dla niego a te mało atrakcyjne, średnie nie.


@zygmnut-goscicki to ze sami uwazacie siebie za przystojnych albo babcia wam tak powiedziala to nie znaczy ze kobiety uwazają was za atrakcyjnych, #!$%@? przegrywy