Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
Fair Play a miało być tak pięknie (,)

Trzy miesiące temu po żenującej konferencji Fair Play, pisałem o swoich obawach jako osoby która pracuje na rynku reklamowym i robiła różne kampanię, które znacie z mediów.

https://www.wykop.pl/wpis/38939749

Wkurzalo mnie to że już na pierwszym szczycie który miał pokazać krajowi nową polityczną jakość z Panem Gwiazdowskim zaprezentowano zupełnie niepasujacych do siebie ludzi na małej brzydkiej scenie jeszcze przed najtańszym banerem za 500zł.

Smutny obraz bił z tego kadru i jak się okazało odbijal wewnętrzną sytuację w partii. Materiały internetowe produkowane przez Fair Play tylko potwierdzamy obawy i zapowiadał, to co mamy dzisiaj.

Wykopowi zwolennicy nowego ruchu politycznego nie rozumieli mojego zdania.

Niektórzy pisali nawet długie wywody na PW z wyrzutami: spokojnie, zaraz się rozkręci, ty pewnie z PiSu jesteś. Nie, nie jestem. Od kraju chce tylko by mnie nie okradal za mocno i dał prowadzić interesy, a z tym coraz trudniej, taki mam stosunek do głównych partii.


Pisałem o tym bo źle to wyglądało.

Pracuję przy budowaniu wizerunku kilku podmiotów i fundamentem który zaczynamy robić pracując z jakąś forma to budowanie struktur tak gdzie te struktury są filarem. A tutaj są potrzebne i nie da się tego obejsc najlepsza kiełbasą wyborczą.

W mediach widzimy mlodzieżówki PiSu, PO, SLD, Kukiza. Nawet Korwinowcy po latach odrobilj tę lekcję i ja jeżdżąc po całej Polsce w ramach pracy z roku na rok widzę ich coraz więcej na ulicach.

Gdy trzeba to całymi dniami męczą ludzi we wszystkich ważnych miastach Polski i zbierają żmudnie te podpisy, chodzą na manifestacje robią ruch wokół partii.

Nie lubię ich nagabywania ale tak trzeba by zbierać głosy i budować elektorat. To część gry politycznej.

Dlatego nie przemawia do mnie fakt że na Śląsku zabrakło 450 głosów.

450? Ludzie kochani i zwolennicy Fair play.

W tym okręgu jest ponad 3miliony osób uprawnionych do głosowania.

Czy trzeba coś dodać?

Przy tych strukturach możemy zapomnieć o wyborach do Sejmu.

Szkoda mi Gwiazdowskiego, bo pewnie myślal że na własnym image i z niezłym kontaktami z mediam (lubią to zapraszać od lat) zbuduje siłę polityczną. Zbudował z siebie ikonę, której jedyna droga do Sejmu jest migracja do innej partii, wtedy powinniśmy zobaczyć go na mównicy.

W każdym innym wypadku Pan Gwiazdowski zostanie kolejnym niedoszłym zbawicielem wspaniałego kraju zwanego Polską.

Tyle na dziś, wesołego jajka.

#fairplay #gwiazdowski #polityka #polska #wybory
źródło: comment_fLJUTYnBgFpCL65RiNVuw3Kfe5jilC38.jpg
  • 5
@Boomkin: Tu był też trochę problem ideowości. Bo o ile skrajne poglądy mają zawsze jakieś rzesze fanów, którzy dla idei mogą zrobić wiele to idee centrowe, umiarkowane już nie pociągają za sobą tłumu fanatyków. Dla przykładu: ruch narodowy pomimo, że poparcie jest bardzo małe to ma spore grono ideowców w całej Polsce, zwolennicy wolnego rynku korwina też dla dojścia do celu poświęcają czas i robią żmudną robotę, również idea LGBT pociąga
@Boomkin: już od początku czułem, że nic z tego nie będzie. Jakby z dupy dostali tyle kasy co Biedroń, zorganizowali wielką impreze z konfetti i pompatyczną muzyką za pół bańki to może by ktoś ich zauwazył. Co z tego, że pomysły Gwiazdowskiego, w dużej mierze, są dobre i słuszne, ludzie takich rzeczy nie kupują...