Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#afera #lidl #zabka #oszukujo #wtf

Ktos mi wytłumaczy, czemu to samo piwo kupione w Lidlu lub Żabce, ma butelkę bezzwrotną a drugie zwrotną?
Ta sama butelka, to samo piwo, ta sama pojemność.
Bo co? Lidl nie przyjmuje butelek?
To tacy są #zerowaste i proekologiczni i posrani? Nie ładnie!

"Z" po nr partii oznacza butelkę zwrotną.
"B" po nr partii oznacza butelkę bezzwrotną.
D.....a - #afera #lidl #zabka #oszukujo #wtf 

Ktos mi wytłumaczy, czemu to samo piwo...

źródło: comment_MtUwIpJOl6TEb6aaJiWEj1e7z2vOLNur.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DEWASTATOR_TM: po za tym etykieta nie mówi ze jest gorsze albo gdzie indziej rozlewane. Marka powinna byc marką a nie podróbka.
Jak sciagne adidasa z chin i Ci powiem ze to Adidas a na metce napisze z jakiej fabryki wyjechalo to tez nie będziesz dymił?
  • Odpowiedz
@Deckera: Tak samo Książęce i Ciechan. Identyczna butelka jak w osiedlowym, tylko na etykiecie "bezzwrotna".
Dlaczego - już sobie nie odpowiedziałeś. Bo nie skupują butelek.
I tym się ktoś powinien zająć, a nie grubością jednorazówek.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DEWASTATOR_TM: co nie zmienia faktu butelek zwrotnych i bezzwrotnych. Inne smaki mają tez np Jack Daniels, Jim Beam itp. Zdaje sobie Z tego sprawę ale niech nie robią nas w wuja że to to samo!
  • Odpowiedz
@Deckera: W tamtym roku miało zostać wprowadzone, że każdy sklep bez paragonu będzie odbierać butelki. Oczywiście wyszło, jak wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą przypomniało mi się, że przecież w Biedronce szło kilka lat temu jeszcze kupić Fantę w szklanych butelkach. Była za nią normalnie kaucja, więc technicznie są do tego przygotowani ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz