Wpis z mikrobloga

z racji tego, ze EA mnie wyruchalo i te ostatnie i sbc nie sa o OP, wiec powstal dylemat kogo ostatecznie zrobic na atak - pytanie w ankiecie i fajnie jakby wypowiedzial sie ktos kto gral ktoryms z tych grajkow, bo Henry za drogi, a do grania glowa jestem w stanie zrobic sobie tansza ikone i Eusebio/Cruyff moga byc cofniecie na SPO, tam tez powinni dac rade
#fut

kto na ATAK (N)

  • Cruyff OP 95 55.0% (11)
  • Eusebio Prime 93 45.0% (9)

Oddanych głosów: 20

  • 14
  • Odpowiedz
@iti1986: Gram Cruyffem Prime na SPO, przed nim na N gra CR7 i robią bardzo dobrą robotę. Dobrze współpracują i jeśli CR7 cofnie się lekko do tyłu to Cruyff odrazu ładnie pokazuje się do grania na szpicy. Obaj strzelają większość bramek.
  • Odpowiedz
@Ravalent: licze na sbc, hajsu mam raptem 1,5 mln, mam sporo niewymiennych i za ten hajs powinienem byc w stanie zrobic Cruyffa/Eusebio, tylko nie wiem ktorego :-(
  • Odpowiedz
@iti1986: z tym funem chodziło mi właśnie o drybling. Eusebio to finisher z najwyższej półki, a Cruyff to kreator z bardzo dobrym wykonczeniem. Gdyby nie stamina, to wolałbym Cruyffa. Eusebio na dodatek radzi sobie przyzwoicie w powietrzu. Van Dijka nie przeskoczy, ale jest w tym lepszy od Cruyffa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kielbasior za późno, zrobiłem już połowę Cruyffa, zostały skład 85, 84, 83, jeden 88 i bodajze 3 zawodników z 89, no i ikona...

ale dzięki za opinie!
  • Odpowiedz