Wpis z mikrobloga

I czego wy od Sławka chcecie? Porownywanie go do Rafałka jest jakieś wyjęte z czarnej dziury, ja #!$%@?, serio? Przecież nie daje serduszek, nie manipuluje, zdaje raporty, daje info, siedzi na Wykopie... Jedyne na co bym go zamienił z przeszłych redaktorów to na Fiodorczuka, tak to jest naprawdę w porządku.
#kononowicz #patostreamy
  • 13
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: bo głupkom potrzeba powrotu naprawdę złych redaktorów aby na chwilę otrzeźwieli, Sławek odwala kawał dobrej roboty. Albo to jakieś naprawdę #!$%@? trollolo ze strony tych wszystkich "#!$%@?ć Sławka, dzwońmy do Knura że Sławek to i tamto"
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: Ja tam do Mariana nic nie mam, natomiast uważam, że powinien być odrobinę bardziej stanowczy, szczególnie w odniesieniu do knura, bo przy następnej wizycie duszenie może być tylko niewinną grą wstępną w w jego wykonaniu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: ingeruje w uniwersum, broni knura i meneli i jest między nimi jakaś niezdrowa relacja przywiązania. Oprócz odkrycia legowiska joora to nie przyczynił się w pozytywny sposób dla uniwersum. Wręcz przeciwnie bo pomaga im robić lajty i sponsoruje ich na każdym kroku.
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: No i nie ma tego czegoś co fiedorczuk. Nie potrafi się postawić tylko robi wszystko pod ich dyktando. Nie zmobilizował ich w żaden sposób żeby zrobili coś kreatywnego np test jedzenia.
  • Odpowiedz