Wpis z mikrobloga

@lapovsky szczerze mówiąc- nie wiem. Sam nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, używam vapcapa i jestem zadowolony. A jak to się nazywa/ jaki sklep go oferuje?
@lapovsky coś na szybko przeczytałem w necie, ludzie niby piszą, że na rozpoczęcie przygody jest ok, ale z drugiej strony nie znalazłem informacji o tym jak wydajny jest, do jakiej temperatury się ogrzewa susz ( żeby się nie spalal), no i jak bardzo jest bezpieczny dla zdrowia. Także chyba będziesz musiał sobie doszukać tych informacji samodzielnie
@eel00: Jasne , a tak wgl to chyba się skuszę na ten model który masz Ty ale z tego co teraz wyszukałem to całe takie nabicie starcza na 2 buszki? czyli na ile starczy mi 1g suszu? jak to wygląda u Ciebie?
@lapovsky jak początkowo używałem to rzeczywiście były to 2- 3 inhalacje, ale czekałem na 2 kliknięcia capa- obecnie czekam tylko na jedno i wychodzi ok. 6 inhalacji (pierwsza i ostatnia są trochę mniejsze). Wydaje mi się że do komory wejdzie ok. 0.1g (Ale dokładnych pomiarów nie przeprowadzałem), więc można powiedzieć, że z 0.1g wyjdzie 5 inhalacji- buchow (usrednaijac te dwie mniejsze)
@eel00: Aa rozumiem :) spoko opcja że nie trzeba na raz tego wszystkiego "wyjarać" a czy widzisz jakieś efekty użytkowania? wycisza trochę? zamula? są jakieś widoczne efekty czy raczej nie zauważasz nic?
@lapovsky samo cbd nie zamula, w jakimś stopniu relaksuje i pozwala zachowywać koncentrację, łatwiej zasnąć. Moi znajomi również odczuwali pozytywne efekty. W moim przypadku nie są one spektakularne, niemniej zawsze cos.