Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anas_lex: no to jest auto specyficzne. Może tutaj mniej na siebie zwraca uwagę, bo więcej jest dużych aut wszędzie. W każdym razie siedzi się fajnie, bo wysoko a jednocześnie zawieszenie jest zajebiscie zestrojone i działa praktycznie jak w sedanie. Auto się nie buja na boki tak jak patrol czy Pajero.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@phil2684: do tego w tym przypadku zmiana odwracalna, więc jak mi się znudzi i auto sprzedam to nowy właściciel będzie mógł wrócić do oryginalnego wyglądu. To cos jak plasti dip tylko lepsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pitaq: do tego truje mniej niż diesel. Poza tym nie podoba mi się takiego gadanie jak @Ortofenylofenolan_sodu

Nie można wrzucać wszystkich do jednego wora. Ja tym bmw może będę robił 300km w miesiącu, to auto do zabawy, patrolem zresztą robię niewiele więcej, a żona, która używa Pajero tylko na pustynię i zakupy robi może 200km miesięcznie. To mniej co2 do atmosfery niż jakiś typowy gruz diesel w dowolnym mieście w Polsce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fesaczi: w pakiecie, robiłem parę innych rzeczy przy okazji, w sumie to tylko zmiana mapy, bez większej ingerencji mechanicznej, bo to już jest sportowe auto i standardowo ma 555 koni. Jak będę robił na 700 dam znać, bo tam już trochę więcej zabawy będzie.