Wpis z mikrobloga

Wielu ludzi (niby) wyszło z ciała. Przypadek kobiety, która wyszła z ciała i widziała buta w kolorze czerwonym w przewodzie wentylacyjnym. Później lekarze weszli po drabinie, pyk i bucik. Inny muzyk rockowy widział żarówkę OSRAM na holu podczas zatrzymania akcji serca. Inna pani, zdała po przebudzeniu z narkoty relację jak była w zupełnie innej sali niż miała operację. Wszystko się zgadzało: jej opis czynności wykonywanych przez lekarzy, szczegóły operacji, przebieg rozmów i przedmioty których używali i drobiazgi z sali. Sala była w innej części szpitala więc nie ma mowy, że coś słyszała. Zdumieni lekarze wszystko potwierdzili i spytali skąd pani może to wiedzieć. W świetle tych i wielu innych przykładów, żaden nieudany eksperyment z kokardą nie stanowi dowodu na brak wyjścia z ciała. Był nawet program badawczy na ten temat. Chociaż ja tam nie wiem, ja niczego takiego nie przeżyłem. Jedynie dobrze pamiętam swoje sny (ale są dziwne i nie spójne logicznie więc ich nie wymienię). Śnie w kolorze zawsze i często jestem świadomy, że śpię. Więcej nic nie powiem.
#oobe #dziwnytenswiat #luciddreams #bekazrzeczywistosci #sny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz