Wpis z mikrobloga

Nie no nie wyczymie jak czytam te komentarze Grażyn i Januszy pod filmami z Kometha to mnie krew zalewa, Jacek 0 rigczu naprawdę, niech mu ktoś da jej posty przeczytać na hajpie niech ktoś go przywiąże do krzesła i każe mu to czytać #!$%@? recept, płacz, chwalenie się #!$%@? wie czym bo tak naprawdę jak ona wali 200 majki dziennie i się za opiowraka uważa to ja jestem święty (700-gram dziennie) #!$%@? mnie jej atencjonowanie się za kasę na towar jeszcze bo re Grażyny nie wiedzą chyba że za "wywiad" dostaje kasę i odrazu leci kupić kompot XDDD #!$%@? na tych filmach bez sensu, ja osobiście i większość ludzi z hajpa doświadczonych w politoksykomanii wie dobrze że to co ona #!$%@? na 5 filmach dałoby się opowiedzieć w jednym 20 minutowym pewnie parcie na szkło kurzatkowskiego a jak hajs się musi zgadzać, jakieś #!$%@? wydawanie książki sponsorowanie jej ośrodków ciekawe czy kurzatkowski zasponsoruje karę z NFZ za #!$%@? recept i ruchanie na refundację (XDDDD) ale moje pisanie raczej tu nic nie zmieni za mała siła głosu a Grażyny i Janusza pod filmami będą dalej ją wspierać i motywowac, szkoda że nie wiedzą też że paki dormicum w prywatnej wiadomości na hyperrealu nie odmówiła 2 tyg temu XDD oraz szkoda że nikt jej filmików z showupa nie zachował i zbieranie żetonów na cwiare, i to #!$%@? o zarabianiu na BDSM tak naprawdę daje dupy typowi który ma hajs i wali razem z nią i cała filozofia typowa pijawka. Tak jak lubiłem Jacka oglądać to po ostatnim filmie z nią mam dość już tego jego całego kanalu, to jego #!$%@? tej alimenciary i dawanie kasy alkusom czy tam olewanie bezdomnych którzy nie aktorza zbyt dobrze wogole mnie nie #!$%@? tak jak ta akcja z kochana Natalka. Wracam do uniwersum szkolnej 17. Kurzatkowskiego mam stanowczo dosyć
#jaktoogarnac
  • 4
  • Odpowiedz