Wpis z mikrobloga

Jak sprawdzić czy w laptopie jest moduł BT? W menadżerze urządzeń nie ma. Nawet po odkryciu ukrytych urządzeń nic. W specyfikacji sprzętu (ogólnej producenta) jest napisane, że ma. Kupiłem używanego więc nie wykluczone, że mój nie ma. Ale chciałbym pierw upewnić się na 100% że tak jest.
Załączam zdjęcie modułów które są w laptopie. Górny to chyba WIFI tylko, dolny to 3g?
#laptopy
SilentSan - Jak sprawdzić czy w laptopie jest moduł BT? W menadżerze urządzeń nie ma....

źródło: comment_6CREmqqCorGUgNpDqjfDWIBdubCbttWS.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@SilentSan: A sprawdzałeś nie zainstalowane urządzenia w menadżerze ? Potem klikasz na takie urządzenie prawym -> właściwości -> Szczegóły -> Identyfikator -> google
  • Odpowiedz
@reakwon: Właśnie nie ma żadnych niezainstalowanych urządzeń w menadżerze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@m4ever: Spróbuję zaraz ściągnąć sterowniki bezpośrednio z tej strony podesłanej przez Ciebie
@ptasiek2: Czyli dobrze widziałem
@zachwiej: Sprawdziłem i jest ok, nie rusza się nic a nic. Piny też są dobrze wpięte
  • Odpowiedz
@Szaraban: Aż tak źle nie jest :D
Dla potomnych rozwiązanie problemu:
Nie wykrywało Bluetootha w Menadżerze Urządzeń bo miałem wyłączony BT w Biosie (ustawienia urządzenia). Po włączeniu i uruchomieniu laptopa windows wykrył BT ale po ściągnięciu wciąż nie szło podłączyć się do urządzenia. Usunąłem wszystkie sterowniki związane z Bluetooth (Intel itp), czystka CCleanerem wszystkiego i reset kompa. Na świeżo ściągnięte sterowniki do karty sieciowej:
https://downloadcenter.intel.com/product/75439/intel-dual-band-wireless-ac-7260
Oba dla Windows 7 64bit (mój
  • Odpowiedz