Wpis z mikrobloga

Karol 28 Gdańsk

Zgłoszenie nr 488 z dnia 2019-04-09 13:05:53

Imię: Karol
Wiek: 28
Miejscowość: Gdańsk
Kim jestem?
Wesołek i optymista :) Zawodowo związany trochę z IT, a trochę z lotnictwem. Od jakiegoś czasu szukam drugiej połówki na lata, by wspólnie w szczęściu i zdrowiu czytać mirko przy kominku :)

Wygląd
-180 cm- ✓
-Zakola :P - ✓
-Mocna linia szczęki- ✓
78 kilogramów Mirka, ponoć fajna sylwetka i niebrzydki. Lubię sport; wspinam się, roweruję i saunuję. Coraz mniej na głowie, coraz więcej zarostu na twarzy. Noszę się wygodnie, ale czasem lubię dorwać się do czegoś bardziej eleganckiego. Na sobie najczęściej mam dopasowaną koszulę i/lub fajny T-shirt.

Zainteresowania
-Wspinaczka,
-Wiedza ogólna, historia i nauki przyrodnicze, byłem w 1z10 (odpadłem jako drugi...) :>
-Mitologia słowiańska,
-Planszówki,
-Taniec, dopiero zaczynam, ale bardzo mi się spodobało; West Coast Swing i Lindy Hop.

Czego oczekuję?
Uroczej, drobnej niewiasty przy której z miłości zgłupieję do reszty.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Budzę się, a ona jeszcze śpi, wtedy patrzę na nią i myślę jakim szczęściarzem jestem, że mam u boku taką kobietę. Robimy razem śniadanie i gadamy o głupotach. Wieczorem idziemy na tańce, a kiedy się zmęczymy na wino na plażę w okolicach Kamiennego Potoku.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Jeden ślub by wszystko złączyć, wiele dzieci by je wszystkie zgromadzić i w domu wychować :P
Mało piję, jeśli już to dobre wino, whiskey, gin. Nie palę i nie będę.

-Sporo czytam, lubię poszerzać wiedzę ogólną.
-Pochodzę z Podlasia, kiedyś śmiesznie zaciągałem. Wychowywałem się na wsi więc ciężkiej pracy się nie boję, drewna narobię, okna umyję i obiad też zrobię :P
-Słucham pagan folku, słowiański, nordycki np. Wardruna, Danheim, Heilung, Kapela ze Wsi Warszawa, Żywiołak. Ponadto muzyka z lat 80" i kawałki w stylu Lubelskiej Federacji Bardów.
-Zdrowy jak koń, jestem honorowym dawcą krwi.
-Podobają mi się rustykalne klimaty.

Żony szukam, wydaje mi się, że przegapiłem ten moment na studiach kiedy łatwo jest poznać wspaniałą dziewczynę, obecnie więcej pracuję, więc i czasu jest mniej na poznawanie przyszłej matki moich dzieci :>

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonytrojmiasto < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Karol 28 Gdańsk

Zgłoszenie nr 488 z dnia 2019-04-09 13:05:53

Imię:...

źródło: comment_Uqde32A1nil9OTDtATujtKoCukGo38Xa.jpg

Pobierz
  • 1