Wpis z mikrobloga

@Wafelek12345: Program jest zajebisty. To do czego go stosujesz to inna sprawa.
Jak się ogarnie skrypty i automatyczne odpalanie simulinka, to można pisać potężne symulacje. W automatyce 99% publikacji ma wykresy z matlaba xD
  • Odpowiedz
@motoinzyniere: Dobrze że mamy tak wielu rozumnych inżynierów jak Ty. Wszyscy inżynierowie z którymi rozmawiałem nie używają tego dziadostwa. Byli wśród nich ludzie z kilkunastoletnim stażem. Inżynier kontraktu też był. Osoba zarabiająca pewnie więcej niż programista15k, niestety, też jest bezmózgim klikaczem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Sotha: Budownictwo 5 rok. Matlaba mieliśmy na 1, 2 i teraz znowu wjechało to gówno.
  • Odpowiedz
@motoinzyniere: Bez czego? Bez matlaba? Przecież on nie jest niezastąpiony, a w gruncie rzeczy jest tragiczny jako język programowania (czasami nie spełnia aksjomatu ekstensjonalności). U mnie w robocie też głownie z tego się korzysta, ale nikt się nie pluł, że przerzuciłem się na r. A jeśli chodzi np. o simulinka to najśmieszniejsze jest to, że domyślnie jest tam ustawione takie ode, że czasem jestem pod wielkim wrażeniem, że żaden most
  • Odpowiedz
Nie wiem czy leśne dziadki nauczające tego mają dobrze płatną robotę.


@Wafelek12345: o #!$%@?
xDDDDDD
debilu
u nas w firmie (branża automotive - 150 tys pracowników) płacimy za licencje do mathworksa
  • Odpowiedz