Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili gdybyście mieli do dyspozycji powiedzmy koło 4000 zł? Mam pieniądze na koncie, ale nie mam za bardzo co z nimi zrobić. Kupiłem ostatnio nową gitarę, dysk do laptopa i... nie wiem co bym mógł jeszcze kupić fajnego. Macie może jakieś cele, coś na co oszczędzacie pieniądze i chcielibyście zrobić / kupić? Każda propozycja będzie mile widziana, w sumie spróbowałbym czegoś nowego.
PS wakacje już mam zaplanowane

#pytanie #zakupy #kiciochpyta #pieniadze
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@cptKaladin Ja mam tylko 1sze, mała kuchnia i miksokretem mi ziomek od ręki robi jak będzie jechał na większe zlecenie ( ) Gorzej z rwaniem nawierzchni, bo to stare budownictwo i jest parkiet klejony na smole, a na to 3 warstwy gumolitu xD

  • Odpowiedz
@cptKaladin: Czemu koniecznie chcesz to teraz wydać? Jak już kupiłeś co chciałeś, to po prostu odłóż tą kasę. To, że teraz nic więcej nie będzie ci potrzebne do szczęścia, nie oznacza, że za kilka miesięcy nie zamarzysz o czymś fajnym.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cptKaladin: 4 koła to mało, trzymaj na czarną godzinę i powiększaj kupkę. Przestań wydawać i traktuj zaoszczędzone pieniądze jako możliwość ich pomnożenia, a nie bezmyślnego wydawania.
  • Odpowiedz