Wpis z mikrobloga

  • 54
@claudio1 nie warto sie szarpać. Zaraz by napisala skargę że ją konduktor prześladował. By zaraz w tvnie było że krwiożerczy homofob antysemita i rasista pracuje w pkp ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Android
  • 151
@agio2010 a potem dostalbym skargę od niej, ze pozwolilem im jechać i usadzilem kolo niej xD

@claudio1 "Pan jest chyba śmieszny. Przecież może Pan im wystawić bilet kredytowy." xD

@Ramone jestem fanem TVN, chciałbym się tam znaleźć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Shishu tam w Brzegu to oni mają sporą kolonię, jeszcze chyba mi się nie zdarzyło żeby jacyś cyganie nie jechali pociągiem na relacji wro-opole i zawsze wsiadają lub wysiadają w Brzegu.
  • Odpowiedz
@Shishu zawsze jak jadę ze śląska do Wrocławia to właśnie w Brzegu wsiada 2 cyganów i błagają każdego o hajs na bilet XD

Z A W S Z E (a średnio co 2/3 tyg tamtędy jeżdżę)
  • Odpowiedz
@Shishu: W regulaminie pociągu nie ma nic na temat rasy. Wszyscy są traktowani równo (No chyba, że emeryt czy student to ma ulgi). W tym momencie to ta polka jest rasistką ponieważ chce podziału na rasy, tak aby cyganie mieli lepiej.
  • Odpowiedz
ta polka jest rasistką ponieważ chce podziału na rasy


@scorpio18k: Oski ja rozumiem ze na WOSie na to raczej się wiele nie nauczysz bo to ostatnia lekcja w piątek i juz by sie pogralo w gałe, ale co to znaczy być rasista to lepiej nadrób, bo się, jak to mówią, kompromitujesz.
  • Odpowiedz
Zostałem zwyzywany od uprzedzonych rasowo, przez jakąś polkę, bo nie chciałem puścić cygańskiej rodzinki za darmoszkę od Opola do Brzegu


@Shishu: Mam mieszane uczucia. Z jednej strony - jakakolwiek metoda wywiezienia tej zarazy z Opola gdziekolwiek - zasługuje na przymknięcie oczu. A z drugiej strony - co nam biedny Brzeg zawinił, by akurat do nich zwozić ...
;)
  • Odpowiedz