Wpis z mikrobloga

Podjeżdżam dzisiaj pod sklep na wiosce. (Tak otwarty w niedzielę niehandlową.)
Przed sklepem stoi kilka typków sebków z piwkiem i jedna dziewczyna.
Ja już #!$%@?, bo trzeba koło tych #!$%@? życiowych przejść obok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No, ale ta dziewczyna stoi z jednym sebkiem i od kiedy wysiadłem z mojego bmw się na mnie patrzy.
Wchodzę do sklepu i wychodzę i znów się gapi. Sebie już zaczęło coś nie pasować, bo złapał ją za rękę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I teraz sobie tak myślę:
#logikarozowychpaskow, gdzie kompletnie widać po niej, że nie chce takiego życia z sebą, ale seba zagadał, więc jest i teraz trudno to odkręcić, bo seba kocha najbardziej itp. #!$%@?, że sebka potrafi tylko zaprosić pod sklep na piwko.
#logikaniebieskichpaskow, bo zawsze jak pod ten #!$%@? sklep zajadę w niedzielę to wszyscy się patrzą z piwem w ręku i zazdroszczą. A sami nie potrafią wziąć swojego życia we własne ręce i sobie zarobić na to.

#wygryw , czy #przegryw to sam nie wiem. Na pewno #wygryw pod tym względem, że nie stoję pod sklepem jak kretyn, a #przegryw, bo dziewczyny nie mam.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wzorowywykopowicz: Pewno tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ładna to ona nie była. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tomasztom: Stać mnie na kupno w gotówce. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałem wziąć zresztą pożyczkę na Mercedesa, ale w ostanie chwili dałem sobie spokój i kupiłem coś tańszego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To po pierwsze, a
  • Odpowiedz
@nophp: ciesze sie ze nie mieszkam na wsi za wścibskość nie lubie ludzi ze wsi- Krychowiakowa dała tylko 10 zl księdzu na tace a tfu na nią kierwaaa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tomasztom: Ja mieszkałem w mieście i aktualnie na wsi. No i wybieram las i przynajmniej w promieniu 1 km żadnego innego domu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie z nudy potrafią takie gówna wymyślać, że normalnie jak słyszę, że ktoś coś od kogoś usłyszał to już idę w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@nophp miałem podobnie jak zajechałem golfem VII (od starych XD) pod centrum handlowe, a naprzeciw mnie zaparkował jakiś seba z laską golfem III. Mina tej laski i seby, który momentalnie chwycił ją za rękę bezcenna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz