Wpis z mikrobloga

@Garindor: xD naprawdę trzeba się postarać, by nie trafić na tę wiadomość. Wystarczy mieć zalajkowane 3 na krzyż serwisy poświęcone anime na fb, czy być w jakichś grupach, żeby ten news pojawił się 5 razy. Mi zresztą sam MAL wysłał powiadomienie na maila, że będzie sequel. Więc sorry, ale nawet jakbym chciał to ciężko by mi było tego newsa uniknąć.
  • Odpowiedz
@boukalikrates ale widziałeś poprzednie sezony? jeśli tak to zdecydowanie, bo to samo tylko więcej i lepiej, jeśli pytasz ogólnie o SAO, to jak dla mnie tak, przyjemna przygodówka w settingu fantasty z bardzo dobrymi animacjami walk i ostami, z czego właśnie Alicization jest najlepszą częścią w której stworzyli świat ze "sztucznymi duszami" i jego mieszkańcy nie wiedzą, ze żyją w symulacji jakiegoś komputera, choć jakbym miał polecać z tego typu serii, coś,
  • Odpowiedz
@mongolski: dźiz, wpis jest głownie dla wstawienia ostu, i powiedzenia, że przynajmniej jego wydanie pociesza wobec "hiatusu" serii, konieczność rozpisywania takich, zdawałoby się oczywistych w interpretacji rzeczy mnie osłabia, dlatego weź już idź na czarno komarze
  • Odpowiedz