Wpis z mikrobloga

#zaglebielubin
Polecam zobaczyć statystyki Maresa z meczu z Koroną - przez godzinę graliśmy w dziesięciu.

Ogólnie to mecz z Koroną wiele wyjaśnił - po pierwsze to że ustawienie z trzema środkowymi obrońcami nie ma racji bytu, a po drugie że w razie słabej gry modlimy się do Pawłowskiego, a nie Starzyńskiego. Na szczęście Holender od #!$%@? trenerów rożni się tym, że swój błąd zauważył i w miarę szybko go skorygował (choć ja Maresa zdjąłbym w przerwie).

W tym momencie naszym największym kapitałem jest linia pomocy i tego powinniśmy się trzymać, moim zdaniem optymalny skład wygląda tak: Forenc - Kopacz, Guldan, Oko (Dąbrowski), Balic - Pawłowski, Slisz, Jagiełło, Figo, Bohar - Tuszyński. I tak powinniśmy grać, dając przy tym w rundzie finałowej więcej minut młodym (Mucha, Poręba, Szysz).
Pobierz
źródło: comment_AK4Kx81jUcSeZNzc1T82wuUiQj5xEYj5.jpg
  • 4
@kierunkowskaz: Mares już jest po drugiej strony kariery piłkarskiej, teraz tylko myśli o kolejnych wynagrodzeniach do końca kontraktu. Strasznie słabe z jego strony, że nie potrafi znaleźć motywacji. Szkoda, że nie wepchnęliśmy go do Pogoni, nawet przy naszym braku napastników (Sobków in). Co do linii pomocy pełna zgoda. Jak uda nam się utrzymać tych zawodników, oczywiście poza Jagiełłą, to będziemy bili się o podium w następnym sezonie. Piszę to z pełną
@appylan: Czerwiński to jeszcze nie to, a Kopacz wygląda naprawdę dobrze - stąd brak powodów do zmiany. Bardziej go widzę po kolejnym okresie przygotowawczym, już w nowym sezonie. Mnie zawiódł w tych dwóch meczach trochę Dziwniel, spodziewałem się trochę więcej.

Jeszcze jedna kwestia - kto w sobotę za zawieszonego Slisza? Dla mnie kluczowe to, że musi go zmienić środkowy pomocnik, bez grzebania w ustawieniu. Najbardziej naturalnym zastępstwem wydaje się Poręba, ale