Wpis z mikrobloga

Nikt was tak nie wydyma, jak politycy i zaprzyjaźnieni wykonawcy przy zamówieniach publicznych. Rowery zlicza się do kar ok 5 rano? To wciągnijmy w tym czasie z kapelusza 300 rowerów, a później je wyłączmy bo i tak nie wyrabiamy się z wymianą baterii xD

Zmieniłem system logowania, teraz prócz ostatniego znanego statusu, miasta, baterii etc, zapisuje też historię każdego roweru (log przy każdej zmianie stanu lub max co 15 minut), na podstawie których liczę faktycznie ile rowerów było dostępnych np między 4 a 5h temu, oraz generuje sobie log eventów, na podstawie zmian parametrów rowerów względem ostatniego znanego stanu. Bardzo ładnie było widać jak w nocy wymieniali.

http://mevowatchdog.pl częściowo już działa, ale jeszcze widok historii roweru do zrobienia. No i chyba muszę zrobić poglądy nie tylko z ostatnich N godzin, ale też z zakresu godzin, żeby wyjaśnić co się działo dziś między 3 a 4 rano.

#mevowatchdog <- tag do czarnolistowania

#mevo #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto
q.....q - Nikt was tak nie wydyma, jak politycy i zaprzyjaźnieni wykonawcy przy zamów...

źródło: comment_GlN7ktLACKIAf3vkThu5bVZJmZIya1Qs.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kempes: No nie wiem, mam w doświadczeniu pracę nad naprawdę karkołomnymi projektami, ale nigdy nie robiłem takich cyrków, jak fałszowanie statystyk tylko po to by uniknąć kar ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@grykom: Tak, muszę to poprawić w widokach miast. Zrobię poprawki wkrótce, nie mogę zagwarantować czy dziś. Dziś znów będę próbował odstawić żonę na cesarkę, oby tym razem wreszcie ją przyjęli :)
  • Odpowiedz
@gzres: Planuję napisać do trójmiasto.pl, ale nie dziś. Poobserwuje jeszcze ze dwa dni czy to notoryczne zdarzenie i wtedy napiszę. No i przydało by się skończyć stronkę i udostępnić źródła przed kręceniem małysza, dla pełnej wiarygodności.
  • Odpowiedz
@qwarqq: szanuję za ten projekt, bardzo mi się podoba ta inicjatywa. Szerzmy świadomość społeczną, w końcu to są nasze pieniądze
  • Odpowiedz