Wpis z mikrobloga

@nylonn: W #!$%@? ciężkie życie nastało. Jako bezdomny to wystarczyło coś ukraść, zjesc, nawachac sie, do mopsiku i jadlodajni wpasc i spokój, a teraz nekaja podatkami i jeszcze trzeba placic bandytom za prad, wode itd.
  • Odpowiedz
@nylonn: jak ten debil twierdzi że zapłacił ponad 4tys. Skoro z tego pisma wyraźnie wynika że US dopiero ustala źródła jego dochodów xD czy ktoś zarobił sobie 4800 i ten debil myśli że topis odnośnikao był US? Muszę sprawdzić czy mógł rozliczyć się tak jak np za wynajem mieszkania
  • Odpowiedz
@DisNaLiroja: @lukwyk: aaa, to tak może być z tel oglądałem więc pobieżnie xD jeśli jest tak, to znaczy że kolejny raz Jor i gruby #!$%@? nieprzychylnych widzów xD ponieważ przed tym kanałem wszystkie poprzednie kanały jora nie miały zarabiania, a paczki z gownem jakie zgłaszał konon potwierdza formalnie że "to śmieci były" xD znowu im gówno zrobią jprdl co za świat
  • Odpowiedz
@FS_szkolna17: my? No nie, ja poprostu pisuje najczęściej bez głębszej refleksji jak to zostanie odebrane xD może stąd takie podejrzane podejrzenie :D na tag uciekam przed podziałami na lewak prawak więc nie bawię się w obrazania (zazwyczaj nie xD) i duża ilość tu obecnych zapewne podobnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nylonn: To pismo to nie jest wkręt? Trochę ciężko na telefonie weryfikować, ale kara powinna wynosić DO 2800, a nie już 2800. Mail do tego gościa jest bia.mofnet.gov, a nie samo mf.gov, numer telefonu 41 22, a nie 4122, oraz to czy Suchy dostaje wsparcie w postaci prezentów, jeśli tak to jakich? Jak im napisze, że dostaje paczki z gównem, to też mu wyliczą podatek? Może się czepiam, ale do tego
  • Odpowiedz
@boboli90210: Tak ogólnie, to pozazdrościć poczty w Białymstoku. Dziś jest 4 kwietnia, a pismo jest datowane na 4 kwietnia. Ja rozumiem, że ze skarbówką co do grosza i jak najszybciej, ale sam naczelnik to pismo mu przyniósł? Z potwierdzeniem odebrania?
  • Odpowiedz