Wpis z mikrobloga

Pisana jest mi samotność, wszystko jest przeciwko mnie .Po czym to wywnioskowałem ?

Mam 24 lata ,skonczylem tyle w styczniu. Przez całe zycie nie umówilem się z jakąkolwiek dziewczyną. Nie mówię juz nawet o randce ale jakimś spotkaniu na którym mielibyśmy się lepiej poznać,itp. Powodzenie mizerne.

Poszedłem 3 miesiące temu do pracy .Pracuję w banku. Dokładnie miesiąc temu podczas obsługiwania klientów poznałem bardzo młodą dziewczynę. Jak ją zacząłem obsługiwać to myślałem ze to jakaś 19-20 latka. Okazało się jednak ze ma 16 lat. Przez przypadek ją rozbawiłem. Od razu było widać ze jest miła i sympatyczna . W pracy często spotykam naburmuszone i patrzące z pogardą 17-26 latki Kiedy wychodziła z banku to się odwróciła i zalotnym uśmiechem spojrzała się na mnie. Byłem w szoku bo w zyciu tylko raz w liceum spoglądała tak na mnie dziewczyna która wtedy była serio mną zainteresowana ale nie wykorzystałem okazji i olałem czego do dzisiaj zaluje

Na następny dzień znalazłem ją na facebooku i napisałem. Nie była w ogóle zaskoczona . Była zainteresowana pisaniem. Po paru dniach spytałem ją czy chciałaby się spotkać i napisała ''ze jesteś słodko nieśmiały i ze pomyślimy o tym tylko muszę najpierw wyzdrowieć'' (była wtedy na zwolnieniu lekarskim) Ja trochę nie wierzyłem i spytałem ''serio'' ? a ona ''ze serio'' . Później jednak mniej chętnie odpisywała.Chciałem ją zaprosić do domu aby lepiej się poznać .Ona odpisała ze ''w sobote ma praktyki ale nie wie'' . W końcu dowiedziałem się czemu ma takie opory. Na instagramie umiescila zdjęcie z jakimś chłopakiem . Okazało się ze koleś jest w moim wieku, tylko rok młodszy czyli 23 lata. Napisałem jej o tym to mi odpisała ''spokojnie, nie pisałam ci wcześniej o tym '' ? Nie wiem, ona chyba lubi starszych. Zresztą pod zdjęciami czasem piszą do niej komentarze kolesię co mają nawet około 30 lat.

No i tak to kuzwa jest. Nie dość ze powodzenie mam mizerne to nawet jak teraz jakiejś się spodobałem to okazało się ze jest zajęta. Koleś nie jest w ogołe zadnym chadem. Do bólu przęcietny z twarzy. Taki 6/10 .Ona chyba nie za bardzo patrzy na wygląd Nie wiem o co jej chodzilo . Generalnie ona z nim jest od stycznia bo przejrzałem dokladniej wczoraj jej profil i ktoś na jej urodziny które ma w styczniu zyczyl jej aby jej się dobrze z nim układało .

Zastanawia mnie w ogole gdzie ja mam szukać rózowej. Wszystkie zajęte . Nadwyzka mezczyzn wobec kobiet robi swoje. Nawet siksy po 16-19 lat pozajmowane nie mówiąc juz o tych starszych 20-26 lat które zresztą gardzą takimi którzy nie mieli wczesniej zadnej i są zieloni w tych sprawach. Szykuje mi się wieczna samotność a licznik wieku stuka

#przegryw
  • 16
@brunetroll089: nie bój sie , nie zwolni. Owszem, jest taki stereotyp ze starsi kolesie takie siksy tylko wykorzystują i nie traktują ich powaznie. To pół prawda. Tak robią ci którzy są chadami ,przynajmniej 9/10 i robią tak nie tylko z młodymi siksami ale tez z tymi w swoim wieku. Ten koleś jest bardzo przeciętny więc będzie się jej trzymał jak tylko będzie mógł. Ona jest nawet całkiem ładna wiec nie ma
@HarrsonDW: mi zaczela mocno doskwierać od 2 lat. Jednak fajnie byłoby miec dziewczynę z którą gdzies wyjdziesz,porozmawiasz, poprzytulasz . Mieć kogoś dla kogo będziesz się starał . Niestety, nie pisane mi to
@Edenes Masz 24lata a gadasz jakbyś miał 15. Dziewczyna była zajęta, trudno i próbujesz dalej z inną. Nie siedź w domu całymi dniami po pracy, spotykaj się z ludźmi, zajmij się swoimi zainteresowaniami z innymi i zaraz poznasz następną.

@brunetroll089 to chyba umrze w samotności jak mówimy o polskim NFZ ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Neutral13: z jaką inną ? jak mam próbować skoro kazda traktuje mnie z pogardą . nie jestem nawet 8/10 a tyle trzeba być zeby w ogole myslec o jakiejś . Znalezc taką która nie będzie patrzyła tak mocno na wygląd jest bardzo ciezko. Teraz tak jakby znalazłem to oczywiscie zajęta. xd
@Edenes Co?! Weź może najpierw przystopuj z Wykopem, a już napewno z tym tagiem bo już Ci mózg wyprał. Jeżeli chcesz za dziewczynę pustaka dla którego liczy się tylko wygląd to na serio radzę Ci jednak zostać samotnikiem, bo się przejdziesz i to ostro. Znaleźć takie co nie patrzą na wygląd wcale niejest tak trudno, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać. Wiem bo jestem tego przykładem. Moja różowa jest jakieś 8/10 według tej
@Edenes: te projekcje i teorie ja pierpapier xD
wiesz że ryj/ciało to nie wszystko? liczy się charyzma i dynamicznosc ogółem charakter albo chociaż pieniądze
możesz być chadem z ryja a być społecznie fasolą uwięzioną w ciele człowieka i #!$%@? ci po tym
i pisze z autopsji bo przez edukacje w #!$%@? loch coś zemną chciało (szczególnie przez jeden rok liceum xD)
bo podobno "taki patus rozbójnik zabawny" ze mnie był ale
@Neutral13: taaa ja juz ze 2 albo nawet 3 takie dziewczyny spotkałem które dosłownie stwierdzily ze nie są zainteresowane bo nie odpowiadam im z wyglądu . Inne się z tym kryją i wymyslają milion powodów dlaczego nie chcą
@Edenes A może nie, że się kryją tylko faktycznie nie pasowało im w tobie to co mówiły? Pomyśl nad tym. I nie rozumiem, płaczesz że nie chcesz być samotny I chcesz być w związku jednocześnie się poddajesz i wymyślasz sobie jakieś powody z dupy. To jak to jest? No mi jak coś nie pasuje to robię coś w kierunku aby to zmienić. Jak mi nie pasuje ile zarabiam to idę po podwyżke
@Neutral13: najbardziej to widac po czatach. Czasem zdarzalo mi sie ze z jakas fajnie mi sie pisalo. A jak dalem jej swoje zdjecie to autonatycznie zmieniala swoje nastawienie do mnie I nie byla juz chetna do pisania ze mna co od razu sie wyczuwalo. Najlepsze jest to zr niektore z nich byly takie 5/10 a jedna nawet 4/10 I gruba . Generalnie 98% chce chada albo conajmniej takiego 8/10. Reszta to