Wpis z mikrobloga

Moja karta gtx960 poszla z dwa lata temu w #rozdajo wiec teraz pora na drugą. Gtx 1060 (nie kopałem tym bitcoinów xD)
Zasady jak ostatnio. Zaplusuj i napisz ciekawy komentarz. Może być kawał, Bait, historia z zycia, czy obrazek z kotem.
Losowania przez mirkorandom nie bedzie, bo po prostu wybiorę sobie losowego ciekawego komentarza, a te „mnie daj” będę zlewać ( ͡ ͜ʖ ͡)
A i zielonki wy wiecie co ( )
Tymariel - Moja karta gtx960 poszla z dwa lata temu w #rozdajo wiec teraz pora na dru...

źródło: comment_BzQrsFook6OTADNq6Ngxp3EmwycA2CVl.jpg

Pobierz
  • 576
  • Odpowiedz
@Tymariel:
Ziomuń wyślijże mi to, akurat mi sie spalila
a tu kawał

Podczas seksu żona mówi do męża
-Ruchasz mnie jak jakąś dziwke, powiedziałbyś mi chociaz dwa
  • Odpowiedz
Na ciekawy komentarz opiszę jak robić zajebistą pizze neapolitańską :)

To bierzesz 1kg mąki typ 00, 570g wody, 27g soli morskiej i 1,4g drożdży świeżych (najlepiej piwnych), sos pomidorowy, ser mozzarella i dodatki (ilość wedle uznania)

1. Mieszasz wodę z solą (zostaw tak 100ml wody jakbyś coś #!$%@?ł) i dodajesz drożdży

2.
CzlowiekCzlowieczy10 - Na ciekawy komentarz opiszę jak robić zajebistą pizze neapolit...

źródło: comment_5l5mUDRReU4KfKYx0s30iBqSka6uBubI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tymariel: Dzisiaj spędziłem półtorej godziny podkrecajac kartę i szukając trików na obniżenie ustawień poniżej low. Obecnie gram bez cieni co sprawia że jak zgine to gra się #!$%@?, ale warto bo gra fajna a ja nie mam hajsu na nowy sprzęt xD
  • Odpowiedz