Wpis z mikrobloga

@szymek627: ale coś w tym jest
OBC ma tak #!$%@? jak ludzie dojadą do oliwskiego mordoru ze hoho a zgarniają straszne pieniądze za najem powierzchni

moim zdaniem tego typu biurowce o wielkiej powierzchni powinny płacić dodatkowy podatek na rzecz komunikacji miejskiej czy innych form transportu

parkingi wokół porozjeżdżane to musieli na prośbę mieszkańców wprowadzić strefę płatnego parkowania
jakaś imitacja OBC BUS co jeździ ile 3 razy na tej trasie?
miejsce dla
  • Odpowiedz
@dsctom: Tutaj mam podobne zdanie z Toba i od dawna wyrazam sie w podobnmy tonie. Jednak sam przyznasz, ze zachowanie tego typa i jego rodziny jest ponizej jakiegokolwiek poziomu ;)
  • Odpowiedz
jakaś imitacja OBC BUS co jeździ ile 3 razy na tej trasie?


@dsctom: No to przecież jest i to od co najmniej roku. Jeździ chyba aż na Jasień. Karnet był śmiesznie tani z tego co pamiętam (na początku chyba kwota rzędu 10pln/ MIESIĄC, nie wiem jak jest teraz bo już nie pracuję w tamtym miejscu).

OBC dodatkowo za jakieś tam punkty, lunche i inne śmieszne rzeczy próbowało zorganizować program wspólnych dojazdów
  • Odpowiedz
  • 0
@Wyrewolwerowanyrewolwer nie odpowiadam z reguły internetowym trolom co rzucają hasłami lewak prawak, a do czego miałem się odnieść jak piszesz tak chaotycznie że po 5 razie nadal nic nie rozumiem. Konkret chłopie
  • Odpowiedz
@dsctom: Konkret:
- Jest OBC Bus o którym piszesz że mógłby powstać
- OBC stworzyło aplikację do łączenia ludzi na wspólne dojazdy do pracy (na wzór blablacar). Nagrodą dla podwożących miały być miejsca parkingowe, lunche i coś tam jeszcze
- Jak kojarzę to po rozmowach władze <> OBC z budynku 14 pięter wyrosły 34 piętra

Rozumiesz teraz?
  • Odpowiedz
  • 0
@Wyrewolwerowanyrewolwer do czego mam się odnieść do busa co pomieści 40 osób
Do car poolingu też na 40 osób bo dali za free 10 miejsc
Na kilka tysięcy pracowników, serio??

Do Twojego ataku lewak, tu cię uświadomienie że norma jest ze deweloperzy w taki czy inny sposób partycypują w kosztach aby uzyskać pozwolenie np nowych dróg tak więc partycypacja w jakiejś formie komunikacji nie była by niczym dziwnym ale co 50 groszy
  • Odpowiedz
do czego mam się odnieść do busa co pomieści 40 osób

Do car poolingu też na 40 osób bo dali za free 10 miejsc

Na kilka tysięcy pracowników, serio??


@dsctom: A to ja nie wiedziałem że z carpoolingu może tylko 40 wybranych osób korzystać. Wskażesz zapis w regulaminie mówiący o tym?

Tak więc rozumiem że nie masz nic do powiedzenia i #!$%@? aby sobie #!$%@?

Przeczytaj wyżej.

I w sumie to
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: a jaki sens ma carpooling jak przyjeżdżasz na 9 nie masz miejsca za free i musisz wyrzucić pasażerów żeby zaparkować na Wita Stwosza ponad kilometr od OBC albo na mega drogim parkingu pod OBC, nikt nie mowil o regulaminie i po ilosci fur widac ze słabo chwyciło więc prawdą jest że ta forma transportu nie ma wpływu na przepływ osób z i do OBC

odnośnie koma to ja na innym
  • Odpowiedz