Wpis z mikrobloga

Jak wykonac taki scenariusz. Antena satelitarna z jednym konwerterem i jednym kablem polaczona z Vuplus (tylko jeden tuner sat na pokladzie) to na chwile obecna. Chcilabym miec mozliwosc nagrywania z jednego kanalu i moc jednoczesnie ogladac inny. Teraz jest to niemozliwe. Jakich zmian musze dokonac i jaki sprzet dokupic by moc ogladac i nagrywac jednoczesnie? To ze vuplus musi posiadac dwa tunery sat to oczywiste (planuje wymienic na cos z 2x DVB-S2), ale niestety nie mam mozliwosci polozenia dodatkowego kabla na drodze od konwertera do do vuplusa. Da sie jakos to obejsc ? Przypuszczam, ze musze rowniez zmienic konwerter na podwojny. Poprosze o jakies rady co trzeba wykonac i dokupic.

#telewizjasatelitarna #sat #vuplus #tvsat #cccam #oscam #ncplus #cyfrowypolsat #telewizja
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawel-pirek: Dzis dotarl konwerter. Podlaczylem. Vu+ ladnie zobaczyl kanaly. W ustawieniach tunera ustawilem Unicable. I w takim ustawieniu teraz Vuplus pracuje. Jednak nadal nie wiem jak ustawic aby moc nagrywac jeden kanal a ogladac inny. Podasz jakies slowa klucze do googlowania albo jak znasz jak to ustawic to poprosze o pomoc co dalej. Dzieki z gory
szukajdodajzaloguj - @pawel-pirek: Dzis dotarl konwerter. Podlaczylem. Vu+ ladnie zob...

źródło: comment_YtDRsg2mAOeJcs4w8pqY3hL3Gxr8Oqd2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ok Juz wiem w czym rzecz. Scenariusz taki jak pisalem zadziala z tunerem jednoglowicowym, ale musi to byc glowica FBC (gdzie jest tez opcja wirtualnych tunerow). Vu+ zero takiej nie ma wiec musze szukac czegos. Mam nadzieje, ze przyda Wam sie ta informacja
  • Odpowiedz