Wpis z mikrobloga

Jak nauczyciele przetrwają strajk głodowy jak oni 45 minut bez kanapki nie wytrzymują?


@Nerlo: przez 12 lat edukacji podstawowej, gimnazjum i średniej NIGDY nie spotkałem się z jedzącym nauczycielem w trakcie lekcji.
  • Odpowiedz
@Nerlo: Pamiętam jak u kogoś z rodziny w pracy był strajk głodowy pielęgniarek. Byłem w lekkim szoku jak dowiedziałem się jak to wygląda: na 6:00 przychodzi pierwsza grupa i "głoduje" do 18:00. Od 18:00 zaczyna "głodować" grupa wieczorna, a pierwsza grupa idzie do domu. I rano znowu się wymieniają. A potem płacz przed kamerami i ujęcia jak to leżą pod kroplówką, bo od tygodnia nic nie jadły.

Człowiek nauczony jeść
  • Odpowiedz
  • 8
@Nerlo 2500zl za pół etatu zajęć "macie piłkę i grajcie" albo "otworzcie podrecznik na stronie x i przeczytajcie caly rozdzial" to chyba nie jest źle?
  • Odpowiedz
  • 1
@MrFisherman pisze jak bylo za moich czasach w szkole. Nauczyciele kartkowki na lekcji sprawdzali a my robilismy krzyzowki. Moze 10% jest bardziej ambitna i robi cos wiecej a reszta nie zasluguje nawet na aktualne pensje. Matury to ocena pracy nauczyciela. Wiekszosc powinna z pracy wyleciec.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
przez 12 lat edukacji podstawowej, gimnazjum i średniej NIGDY nie spotkałem się z jedzącym nauczycielem w trakcie lekcji.


Ja też nigdy nie spotykałem się z żadnymi nauczycielami albo nauczycielkami, zawsze były mało atrakcyjne i za stare dla mnie.))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz