Wpis z mikrobloga

Ale miałem dziwny sen. Akcja dzieje się w UK. Byłem w pracy i do pracy przyszła taka fajna koleżanka z którą kiedyś pracowałem. Zaczęliśmy rozmawiać i jako że rozmowa dobrze się układała, to zacząłem ją podrywać i zaczęliśmy się całować, złapałem ją za cycka itd. No to urwałem się z pracy i chciałem pojechać z Nią do hotelu ale Ona ze nie, bo ma chłopaka i będzie ślad itd. No to pojechałem do centrum miasta (już w Polsce lol) i była moja szkoła podstawowa. Tam, na miejscu podszedłem na portiernie i spytałem się czy mogę wypożyczyć jakąś klasę, będąc absolwentem tej szkoły. Poprosiła o dowód i powiedziała że od 13 do 16, ale muszę zapłacić 43 zł. Ok, mam 100 zł ale nie ma reszty jak wydać. No to pytam o sklepik to mówi że jest ale zamknięty. Nagle #!$%@? wie czemu, poszedłem do jakiejś dziwnej sali gdzie były 2 kobiety i jedna próbowała znaleźć pieniądze dla mnie, ale poza tym że miała dziwne banknoty np 60 zł, to nie miała jak rozmienic. Wróciłem na portiernie i byla ta koleżanka i mówię jej ze musze rozmienic pieniądze. No to ok, idziemy ulicą i jest taki park, i widzę sklep to mówię że idę coś kupić i rozmienic. Ona ze ok i że się przejdzie. Ale widzę że idzie grupa 5 typów i jeden łapie ją za dupę, Ona go odpycha ale on nadal do Niej podbija to idę tam i popycham tego typa mówiąc czy coś #!$%@? do Niej ma, to zacząłem szarpać się z Nim i 3 jego kumplami, widziałem że zaraz może być różnie jak zaczniemy się bić, więc powiedziałem że po co robić sobie przypał pod kamerami w centrum miasta jak możemy to załatwić inaczej i dałem mu swój numer telefonu. On sobie go zapisał i poszli. Następnie poszedłem z tą laska do tego sklepu, kupiłem tam 2 ciastka z kiwi i jeden kupon Lotto, wychodzę a tu jej już nie ma i jest ciemno. Patrzę a tu 19:48. Próbuję do Niej zadzwonić a tu okazało się że dzwonię do takiej słowaczki która kiedyś chęcia się ze mną pukać, ale Ona ma chłopaka, więc myślę o #!$%@?, i rozłączam się. Szukam jej na messengerze ale jej nie ma. Rozczarowany wsiadam do samochodu i szukam miejsca do zaparkowania. No i obudziłem się ¯_(ツ)_/¯

#sen #snijzwykopem #wykopowesny
  • 1