Wpis z mikrobloga

@nvstyk: @Hogataa26: bo było fajnie, ale od wczoraj jest - według mnie słabo - wydałem kasę na player i szukam argumentów, aby śledzić BB dalej, czy spadkowa tendencja się utrzyma, czy będzie lepiej. Można? Czy zabronicie?
via Android
  • 3
@Spiff Co mnie to obchodzi XD kieruje się do osób, które bez przerwy wrzucają posty jak to nie jest #!$%@? bez Maciusia i, że #!$%@? będzie do końca bo nie ma największego zadymiarza. Informacja z teraz: Maciek nie wróci, więc po co to oglądać i bez przerwy narzekać? lol
@Hogataa26: Maciek to dla mnie nie tylko zadymy - ludzie skupiają się tylko na tym, ale to był mądry koleś i dobrze było posłuchać jego wywodów. Pomijam niektóre cięte słowa, które wypowiedział pod wpływem emocji, ale inteligencji nie można mu odmówić. Faktycznie rano odsypiał chorobę i bywał mniej obecny - dlatego czekam jak się BB rozkręci dalej :-) Z nim też bywała posucha, o czym zrobiłem nawet poniższy mem - żeby
Spiff - @Hogataa26: Maciek to dla mnie nie tylko zadymy - ludzie skupiają się tylko n...

źródło: comment_86ezqRnjpl8oQeoMygGfM2kueGghSeEe.jpg

Pobierz
via Android
  • 0
Nie da mu się odmówić inteligencji, ale jednak nominacji nie udźwignął, a to jak na nią zareagował pokazało tylko jaki jest niedojrzały