Wpis z mikrobloga

Nie chce już pracować w tej firmie. Poszedłbym na zasiłek ale nie chcą mnie zwolnić. Rozmawiałem z szefostwem i co najwyżej sam mogę złożyć wypowiedzenie ale wtedy nie będzie mi przysługiwał zasiłek. Pytanie, co robić żeby mnie wyrzucili ale by nie skończyło się to dyscyplinarka i żebym mógł spokojnie iść na zasiłek?

  • 12
@Langerob: chcę się podszkolić a do tego potrzebuje czasu. Na obecną chwilę przysługuje mi 14 miesięcy zasiłku. Ten czas by mi w zupełności wystarczył by się przebranzowić.
@ominius o ile jesteś w miejscu, które masz wpisane jako pobyt, to luz. zresztą przy L4 od psychiatry naprawdę byś nie mógł jechać na wycieczkę dla poratowania zdrowia psychicznego? Bo mi się wydaje, że tak, ale pewna nie jestem. Wszystko się da ukartować, takie państwo z papieru mamy xd
@ominius: u mnie dziala pokazanie solarisa kolegi ktory zarabia znacznie wiecej i rozmawianie z kolegami aby razem pojsc tam pracowac i inne obrzydzanie pracy kolegom
podaja potem powod ze sie za slabo po holendersku mowi aby u nich pracowac, troche to jest takie palenie mostow

Jesli pracujesz w firmie ktora placi najwiecej w promieniu 50km to nie mam pomyslu

PS polecam 5 tygodni urlopu I wakacje w Indonezji, Minnie Jak reka
@ominius Holandia się od tego roku ostro wzięła za zasiłki w takim sensie że musisz jeździć na spotkania z nimi wypełniać ankiety jakieś videorozmowy i generalnie każą wysyłać ze 3 raz więcej zgłoszeń jak rok temu