Wpis z mikrobloga

Brazylijskie Bingo 7! Padło 10 na 16 haseł i pojedyncze ULANE BINGO! A to głównie za sprawą wręcz kliszowych zachowań bebzuna w restauracji. Wyniki:
Ehh, już kiedyś używałem tego porównania, ale w serii z Brazylii to aż się prosi: na dzień dobry #ussponton #!$%@?Ł COMBO X5 NICZYM EDDY GORDO W TEKKENIE! 0:37-1:42 KUUUURNIA #kieleckiulaniec dowiedział się że założyciel restauracji miał polskie korzenie. Zainteresowany TUTEJ zobaczył KUFEL PIWA, którego nie omieszkał zamówić. CENY W KNAJPIE- JAK WIDZICIE. No właśnie tylko #!$%@? ja to tak średnio widzę, bo nie dość że sony ekszyn kam ma gównianą jakość, to jeszcze grubson telepie tą kamerą jakby miał delirkę. Następnie odkrywa że Brazole nie mówią "CHEJAJZ". W międzyczasie oczywiście MACAŁ wszystko co mu tylko wpadło w ręce.
PS. Dodatki do "szafa vs język... jakikolwiek": CIULETONY, UNA BAJEGA WJECHA, KAZIMIERO, Kasia się SZERUJE żarciem; SE chciałem kupić; DZISIEJ; RZESZAWIE

COMBO X2! 4:24 dobra kurnia, pitu, pitu przy menu i browarze ale czas NAPCHAĆ BEBZUN. Niestety, BEBZUN NARZEKA że trochę popaprali sprawę lejąc sos na mięso, a nie obok.

5:24 narzekania ciąg dalszy, a co gorsza- nie ma możliwości WYTESTOWAĆ a przecież to miał być główny punkt wysrywu, chlip chlip kwiii. Dobra, #!$%@?, TESTUJEMY OWCE!

PRZEPRASZAM, CZY TU BIJĄ? 8:10 gubernator chciał sobie kupić zegarek, ale już się przyzwyczaił że chodzi bez. W końcu powiedzieli mu, że mu urwą rękę jak będzie chodził w zegarku. W dalszej części zwraca uwagę na opancerzone bankowozy, oraz ogrodzenia pod napięciem.

NARZEKANIA BEBZUNA ciąg dalszy- poszedł do sieciówki (sieciówka premium, ale wciąż siecówka) i narzeka że... żarcie było jak z sieciówki. Mistrz logiki.

13:20 EKSPERT OD ŻYCIA W BRAZYLII nie wytrzymuje i idzie popodniecać się ichniejszym przystankiem, omawiając jakich to przezajebistych funkcji ów przystanek nie posiada. Dobrze że nie jest skonfigurowany z Apple HomeKit, bo gubernator spuściłby się na ulicę.
Co do spuszczania się, to bebzun nie omieszkał pokazać dzielnicy z motelami do ruchania na godizny. W jego głosie słychać delikatną podnietę tematem.
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Brazylijskie Bingo 7! Padło 10 na 16 haseł i pojedyncze ULANE BINGO! A ...

źródło: comment_hAnsRiu1mndS8cdmlAy6M8J3HnJ539yn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz